Black&Decker PV1200AV 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi İncelemesi

Araç süpürgeleri ile birlikte otomobil iç cephesi temizliği daha pratik ve daha kolay bir hale geliyor. Aracın iç kısmında koltuk araları gibi erişilmesi güç olan noktalara dahi araç süpürgeleri ile kolayca erişerek, temizlik gerçekleştirilebiliyor. Otomobilde mevcut olabilecek her türlü kir için kullanıma uygun olan araç süpürgeleri efor harcanmasına gerek kalmadan temizliğin yapılmasını mümkün kılıyor. Black&Decker PV1200AV 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi modeli, yüksek motor gücü ve yüksek emiş gücü ile otomobil temizliğinde araç sahiplerine büyük bir kolaylık getiriyor. Aracın iç cephesinde efor harcanmadan rahatlıkla temizlik yapılabilmesine yardımcı oluyor. Yüksek motor gücü sayesinde en inatçı kirler için dahi etkin bir temizlik gerçekleştirilebiliyor.

Özel fırça başlığı bulunan ürün sayesinde aracın koltuklarının en derin kısımlarına kadar temizleme gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. İnce uç aparatı gibi ekipmanları sayesinde de koltuk araları ve kapı araları gibi alanları gibi erişilmesi güç alanlara da rahatlıkla erişim sağlanabiliyor. Bu konuda uzatılabilen esnek hortum yapısı da büyük bir avantaj sağlıyor.

Black&Decker PV1200AV 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi Özellikleri

Geniş bir emme ağzına sahip olması gibi büyük kirlerin de çekilebilmesine yardımcı oluyor. Bu konuda 12.5 Watt motor gücü büyük bir avantaj sağlıyor. 12 Volt araç çakmak girişine bağlanarak, rahatlıkla kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Şeffaf toplama haznesine sahip olan ürünün hazne kapasitesi ise 440 mililitre seviyesindedir. Tek düğmeye basarak, el değmeden dolan haznesi boşaltılabiliyor. Ayrıca çift filtreleme sistemi  sayesinde büyük boyutlu kirlerin ön filtreden hazneye doğrudan ulaşması sağlanıyor. Bu sayede de sık sık filtre tıkanması gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyor. Bu özelliği yüksek bir emiş gücü kapasitesine sahip olmasını da sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde de en zorlu alanlarda dahi rahat çalışma imkanı sağlayacak bir tutuş ve kavrama imkanı bulunmaktadır.

Black&Decker PV1200AV 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi fiyatı