Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge lityum iyon pillere sahiptir, bu sayede daha fazla performans sunarken, daha hafif ve tutulması daha rahattır.

İyon piller, kendi kendine deşarj olmadığından, kullanıma hazır olacak şekilde tasarlanmıştır, ayrıca temizliğinizi tamamlarken lastik kullanmamanız için çok hafiftirler.

Motor ve gürültü azaltma tasarımı ile çok sessizdir, bu sayede toplanırken tüm evi rahatsız etmeyeceksiniz. Ayrıca, Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge pil dolduğunda şarj işlemini durduracak eko akıllı şarj teknolojisi ile pilinizi sadece dört saat içinde tamamen şarj edebilirsiniz. Güç tasarrufu yapmak ve pili korumak için yardımcı olur.

Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Özellikleri

Ürün Ağırlığı1,5 Kg
Ürün Boyutları29,6 x 18 x 15,6 cm
Kapasite0,44 litre
Güç / watt1000 watt
Voltaj14,4 volt
Süre10 dakika
Özel özelliklerKompakt, Akülü, Cyclonic, Entegre Araçları, Hafif

Küçük, şık bir süpürge olan Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge yüksek performanslı motoru ile temizliğinizi daha önce hiç olmadığı kadar verimli ve daha etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlayan güçlü bir tutuş sağlar.

Ergonomik olarak tasarlanmış bu ünite kullanımı rahattır ve uzun süre daha az yorgunluk ile temizliği sağlayan mükemmel bir denge sağlar. Kolay bir şekilde uzatılabilen burun kısmı, birçok alanı kolayca temizlemenize olanak sağlamasının yanı sıra,

aynı zamanda derinlemesine bir temizlik sağlayan koltuk minderleri arasındaki  kir ve döküntüleri temizlemenizi sağlar. Yerleşik temizleme fırçası ile yumuşak mobilyalardaki kir ve döküntüleri kolayca alabilirsiniz.

200 ° dönebilen nozul ile yüksek kitap raflarını ve alt kısımdaki mobilyaların temizlenmesi kolay bir iştir. Zaman tasarrufu sağlar. Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Dustbuster’daki siklonik hareketle,

kir ve döküntü, filtrenin temiz tutulmasına yardımcı olmak için kasenin etrafına dolanır. Olağanüstü çift filtreleme sistemi, ünitenin size daha uzun süre performans vermesini sağlar.

Black&Decker PV1420L 14.4V/27.5 Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Fiyatı