Lavor TORMENTA 28 / 160Bar 2800W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası İncelemesi

Yüksek basınçlı makine denildiği anda aklımıza ilk öncelikle oto yıkama makinesi gelmektedir. Bu makinelerin çalışma yöntemini anlamak adına yüksek basıncında ne olduğunu bilmek gerekiyor. Su her zaman, her kiri temizler. Su molekülleri birden fazla olacak şekilde elektriksel işleme girmesi ile beraber kutuplaşmayı oluşturarak, temas ettikleri her şeyi temizleme gücüne sahipler. Lavor Tormenta 28 makinesi yüksek basınçlı olması ile beraber dar hortumuyla, hareketli gövdesi sizlere kolaylık sağlar.

Lavor TORMENTA 28 / 160Bar 2800W Özelliği Nedir?

Lavor Tormenta 28 yüksek basınçlı yıkama makinesi, evlerinizde halı yıkamak içinde kullanılabilmektedir. Oto yıkama da kullanacak kişiler arabaları hızlı ve kolay bir şekilde temizlemek adına kullanımı tercih ettiklerinde zamandan da tasarruf sağlamış olurlar.

Lavor Tormanta 28 makinesi, 160 bar basınç gücüne sahip olup ayrıca da tabanca üstünde rotopowr adıyla isimlendirilen basınç arttırıcı bir katman yer almaktadır. Hortumun uzunluğuysa 8 metredir. Hortum toplama işini yapmamak içinde makaralı sistemi bulunuyor.

Bunun dışında basıncı kontrol edeceğiniz basınç saat sistemi de sistemin içerisinde yer almakta. Soğuk yıkama makinesi ise günde defa yıkama yapmaktadır.

Lavor TORMENTA 28 / 160Bar 2800W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Nerelerde Satılır?

Lavor Tormante 28 yüksek basınçlı yıkama makinesini dilerseniz mağazadan alabilir ve evinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Mağazadan çok internet ortamında bulabileceğiniz uygun fiyatlar, ekonomik olarak sizleri daha çok rahatlatacaktır. Böylelikle zorlanmadan paranızı da arttırmadan uygun fiyatlar da yüksek basınçlı yıkama makinelerine sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan en uygun fiyata ulaşmanız mümkündür. Tıklamanız yeterli olacaktır.

Ürün fiyatı için

Lavor TORMENTA 28 / 160Bar 2800W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası