Bosch AKE 40-19 Pro Ağaç Kesme Makinası Ürün İncelemesi

Bosch AKE 40-19 Pro Ağaç Kesme Makinası

 Ürünün Özellikleri

Bosch Ake 40 – 19 Pro Ağaç Kesme Makinası, teknolojinin kullanılabilir hale getirilmiş halidir. Evde bahçe düzenlemek isteyenlere ya da ağaç kesmeyi profesyonel anlamda yapanlara ayrı ayrı özellikler sunmaktadır. Ürün 1900 Watt gibi ağaç kesme makinaları için iyi sayılabilecek bir güce ve 13m/s zincir hızına sahiptir. Her kesim için üretilen Bosch AKE 40 – 19 Pro Ağaç Kesme Makinası, profesyonellere de amatörlere de kolay bir kullanım sunuyor. Ayrıca, kolay zincir değiştirme sistemi olan SDS ile hiçbir anahtar kullanmadan zincir değişimi yapabiliyorsunuz.

Makinenin kolay kullanılabilir tasarlanmasının dışında, uzun ömürlü olarak ta tasarlanmıştır. Makinede üç katmanlı krom kaplamalı zincir kullanılarak makinenin kullanım ömrü uzatılmış. Makine, 4.7 kg gibi hafif sayılabilecek bir ağırlığa sahip. Makinenin ağırlığı oldukça hafif tasarlanarak kolay kullanım sağlanmış.

Ürünün Avantajları

Bosch Ake 40 – 19 Pro Ağaç Kesme Makinası, her ortamda çalışmaya elverişli balans ayarlarıyla üretilmiş. Makinanın 1900 Watt güçle, 13m/s kesim hızı sunması makinenin en avantajlı özelliği olmuş. Ayrıca güvenliğin tehlikeye girdiği durumlar içinde geri tepme freni (quick stop) sistemi kullanılarak makinenin güvenirliliği arttırılmıştır. Güvenli bir kullanım sunan Bosch Ake 40 – 19 Pro Ağaç Kesme Makinası, sağlam bir tutuş için 7 çelik kanca ve çelikten yapılmış zincir tutma ipi ile tasarlanmıştır. Profesyonel ya da amatör olarak kullanılabilecek en kullanışlı makine, Bosch Ake 40 – 19 Pro Ağaç Kesme Makinası’nı almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.