Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası 1600W Ürün İncelemesi

Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası 1600W 

Ürünün Özellikleri

Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası, yeni bir teknoloji harikası, 1600 Watt motor gücüne sahip olarak üretilen bu makine, hafif ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Metal zincir kullanılarak üretilen Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası, toplamda 3.6 kg gibi hafif bir ağırlığa sahip. Bu makine müthiş bir motor performansıyla, 9 m/s gibi bir zincir hızını bir araya getiriyor. Ürün kolay olarak kavranıp kullanılabilmesi için 40 cm pala uzunluğuyla üretilmiş.

Tamamen tüketici düşünülerek tasarlanmış olan Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası, kaliteli ve uzun süreli kullanım için sağlam olarak tasarlanmış. Ağaç kesme makineleri arasında, uzun süreli bir kullanım ömrüne sahip olan bu makine, diğerlerine göre daha kullanışlı olarak üretilmiş. En önemli artılarından biri zincir sisteminin çok hızlı ve kolay değiştirilebilmesidir.

 

Ürünün Avantajları

Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası’nı diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliklerden biri, çok hafif ve kullanışlı olmasıdır. Makine, 9 m/S’lik zincir hızıyla, en iyi kesim performansı sunuyor. Tamamen ihtiyaç ürünü olan bu makine, anında devreye giren geri tepme freni, güvenli ve sabit tutuş için çelikten üretilmiş tırnak ve zincir tutma ipi sayesinde de güvenli bir kullanım sunuyor. Ayrıca; ergonomik tasarımı, dolum seviyesini gösteren büyük yağ tankı kulanım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Eğer kalteli malzemelerden üretilerek uzun kullanım ömrüne sahip olan Max-Extra MX6306 Elektrikli Ağaç Kesme Makinası’nı satın almak isterseniz bu siteyi ziyetet edin.