Bursa Bağ Bıçkısı Ürün İncelemesi

Bursa Bağ Bıçkısı Özellikleri

Bursa Bağ Bıçkısı bahçe el aletleri kategorisinin bir ürünüdür. Ürünün tasniflenme yeri aşı bıçakları kategorisindedir. Bir sap ve çelik bölümünden oluşan kesici araçtır. Bursa Bağ Bıçkısı portatiftir. Üst kalite budama bıçağıdır. Bursa Bağ Bıçkısı tek ağızlı bağ bıçkısıdır. Üst yüzeyde bir aşı bıçağıdır. Budamaya elverişli bir bıçaktır. Bursa Bağ Bıçkısı iki kademeden oluşur. Bursa Bağ Bıçkısı açılır kapanır bir özelliğe sahipitir.

Bursa Bağ Bıçkısının uzunluk açık hali 17.5 cm kapalı hali 10 cm’dir. 1 milimetre kalınlığındadır. 4 cm bıçak genişliğine sahiptir. Bursa Bağ Bıçkısı, keskindir, el yapımıdır ve paslanmaz, çelik uzun ömürlüdür. Uzun yıllar kullanabileceğiniz muhteşem bir aşı bıçağı özelliği vardır. Necdet Seçkin tarafından Bursa’da üretilmiştir. Bursa bıçakları Türkiye genelinde büyük ün kazanmıştır. Diğer bıçkılardan işlevsel bir farklılığın yanı sıra, yapım teknikleri bakımından da farklılığı bulunmaktadır.

Bağ budamaya yarayan dişli bıçaktır. Ürün piyasada lider ve her yerde bulunurluğundan dolayı sıkça tercih edilir. Yüksek ürün kalitesinden dolayı müşteri algısı oturduğu tespit edilir. Dolasıyla da Bursa Bağ Bıçkısı Özellikleri ürünümüz raf satış hızı yüksektir. Marka bilinirliğimiz, raftaki satış hızımız, pazar liderine göre karlılığımız ve ödeme şartlarımızın daha esnek oluşundan tercih ediliyoruz.

Rafta satış hızımızın diğer marka ve ürünlere göre daha hızlı olması, kalitemizin bilinirliği ve sıcak bir marka imajımızın olması, satış sonrası hizmetlerimiz bunların hepsi bizi öne çıkaran unsurlardır. Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizi tercih etmeniz için önemli avantajlarımızdır.

Ürünün fiyat bilgisine ulaşmak için buraya tıklayınız. Bursa Bağ Bıçkısı’nı satın almak için sepete ekle butonunu tıklayarak ve daha sonraki işlemlerde öncülleri takip ederek satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için burayı tıklayınız.