CVS DN 1756 Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül İncelemesi

Cam banyo tartısı

CVS DN 1756 Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül ile sizler de rahat edeceksiniz. Bütün evlerde mutlaka bir banyo tartısı bulunur. Birçok farklı banyo tartıları bulunmaktadır, fakat en sağlıklı ve sağlam banyo tartısı cam tasarımlı, dijital banyo tartılarıdır. Özellikle CVS DN 1756 Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül bulabileceğiniz en sağlam banyo tartılarından bir tanesidir. Eğer evinizde bir banyo tartınız yoksa, bir ensonu.com sitesinden bir tanesi CVS DN 1756 Can Banyo tartısı alabilirsiniz.

Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül Özellikleri

Cam banyo tartısı

Bu dijital banyo tartısı sertleştirilmiş camdan tasarlanmıştır. Dolayısıyla bir insan ne kadar ağır olursa olsun, tartıdaki limiti aşmadığı sürece, hiçbir şey olmamaktadır. Birçok tartıda mutlaka bir ağırlık sınırı bulunur. Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül CVS DN 1756 ürünü ayak hareketi ile çalışır. Üzerine bindiğinizde sizi algılar ve ağırlığınızı ölçer. 180kg’a kadar ölçme kapasitesi bulunur ve ölçülerin hatasız olması için ise 4 adet sensörü bulunmaktadır. LCD ekran ile çalışıp düşük pil ile çalıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra tartıya aşırı yüklendiğinizde ise, tartı uyarı vermektedir. Tartı kendisini sıfırlayıp kapatabilmektedir. Aslında her şeyi kendi başına yapan bir tartı denilebilir. Sadece kişinin kendisini ölçmesi için tartının üzerine çıkması gerekiyor.

Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül CVS DN 1756 Nereden Alınır?

Eğer kendinize sağlam bir dijital banyo tartısı almak isterseniz, sizin için en uygun seçenek Dijital Baskül Cam Banyo Tartısı olacaktır. Bu üründen bir tane elde etmek için tek yapmanız gereken ensonu.com sitesine girip ürünü satın almanız. Ürün birkaç iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Banyo tartısı garantili olduğundan, herhangi bir sorun yaşadığınızda anında firmayı arayabilir ve ürünü geri gönderebilirsiniz. Firmanın görevi, müşterileri ürünleri ve hizmetleri ile memnun edebilmektir. Sizde bir tane CVS DN 1756 dijital banyo tartısı alın, rahatça tartılın.

CVS DN 1756 Cam Banyo Tartısı Dijital Baskül Fiyatı: https://www.ensonu.com/urun/cvs-dn-1756-cam-banyo-tartisi-dijital-baskul/