Sinbo SHC – 4330 Portatif Saç Kesme Makinesi İncelemesi

portatif saç kesme makinesi

Sinbo SHC – 4330 Portatif Saç Kesme Makinesi çok kullanışlı ve güzel bir üründür. Eviniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik kullanımı kolay ve rahattır. Hayatımız da ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biridir. Gayet pratik olup temizlik açısından da mükemmel bir saç kesme makinesidir. Saçlarınız her uzağında dışarı çıkmak zorunda kalmazsınız. Evde size yardımcı olacaktır. Saçlarınız istediğiniz gibi kesmek için size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sizi ve bütçenizi de düşünür. Evcil olan kedi, köpek vs gibi hayvanların tüylerini kesmek için de kullanılan bir makinedir. Bu ürün evcil hayvanların tüyleri ile uğraşmak zorunda kalan petshoplar ya da veterinerler için de muhteşem bir makinedir.

Sinbo SHC – 4330 Portatif Saç Kesme Makinesi Nedir?

Sinbo SHC – 4330 portatif saç kesme makinesi saçlarınızı kısaltmak ya da kesmek için dışarı çıkmadan evde saçlarınıza şekil verebileceğiniz bir saç kesme makinesidir.

Sinbo SHC – 4330 Portatif Saç Kesme Makinesinin Özellikleri

portatif saç kesme makinesi
portatif saç kesme makinesi

Şarj edilebilir el tipi bir saç kesme makinesidir. Kullanımı açısında suya son derece dayanıklıdır ve kesinlikle su geçirmez. Bu yüzden yıkanması da herhangi bir sakınca yoktur. Sinbo SHC – 4330 portatif saç kesme makinesi su geçirmez el kayışı bulundurmaktadır. Yani elinizden kayması ya da düşmesi mümkün değildir. Elinize bir kayış yöntemiyle bağlanır. Dört kilit konumu ile turbo düğmesi mevcuttur. 360 derece dönebilen kesme bıçağı bulunur. 4xNI-CD şarj edilebilir pil kullanımına sahiptir. Güç konusunda ise AC230V, 50 Hz ve 4W aksesuarlar bulundurmaktadır. 7 kesme tarağı (2, 4, 6 mm inceltme tarağı, koruma tarak, sol ve sağ konik) vardır. İçinde temizleme fırçası, yağ ve adaptör de bulunmaktadır. Sizler de bu şekilde istediğiniz gibi sonuçlar alabiliyorsunuz. Bu yüzden de zaman kaybetmeden internet üzerinden sizler de siparişlerinizi geçebilirsiniz. İstediğiniz gibi çok güzel modellere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da kendi tarzınızı istediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

 

Sinbo SHC – 4330 Portatif Saç Kesme Makinesi İncelemesi:

https://www.ensonu.com/urun/sinbo-portatif-sac-kesme-makinesi-tiras-makinesi-shc-4330/