Dewalt DCE0825D1R 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Çizgi Kırmızı Lazer Distomatı İncelemesi

Dewalt DCE0825D1R 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Çizgi Kırmızı Lazer Distomatı ürünü her yerde karşımıza çıkabilecek ve aynı zamanda da her zan kullanacağımız bir ürün değildir. Bu ürün genellikle inşaatlarda kullanılan ya da ölçüm gerektiren işlerde kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat sizler de gerek marka gereği gerek ise fiyat gereği bu durumdan yararlanmak istiyorsanız; sizler için bu ürünün özelliklerine aşağıdaki bölümde değindik ve bu sayede almadan önce çok daha fazla bilgiye sahip olacaksınız ve alıp almamaya da bu şekilde karar vereceksiniz. Dewalt DCE0825D1R 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Çizgi Kırmızı Lazer Distomatı ürünü her anlamda sizler için faydalı olacak bir markanın ürünüdür. Özelliklerine ise bir göz atalım.

Dewalt DCE0825D1R 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Çizgi Kırmızı Lazer Distomatı Özellikleri

  • Yeşil renkli lazer ışığının olması sayesinde insan gözüyle birlikte 4 kat daha rahat görüş sistemi karşımıza gelmektedir. Bu da neredeyse mümkün olan en iyi görünürlük demektir.
  • Otomatik hizalama durumu 4 derecedir ve 4 dereceden fazla sapma yaptığı zaman uyarı vermektedir.
  • Kolay bir kullanım sağlaması açısından iki düğmeli çalıştırma prensibi ile birlikte aynı zamanda da dikey ve yatay ışın kullanma imkanı bulunmaktadır.
  • Mıknatıslı döner aparatının bulunması sayesinde yüzeye çok daha kolay bir şekilde tutulur ve aynı zamanda ayarlama işlemi bu şekilde gerçekleşir.
  • İç mekanda görünürlük alanı 15 m çizgi lazer ve bir başka iç mekanda görünürlük alanı ise; 30 m nokta lazer kadardır.
  • Karşımıza çıkan bu ölçüm cihazı kauçuk kaplı gövdeye sahip olması sayesinde de kolay bir taşıma işlemi meydana getirmektedir.

Sizlerin de özelliklerini okuduğu bu lazer ditomatı hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız; aşağıdaki linke tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

Dewalt DCE0825D1R 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Çizgi Kırmızı Lazer Distomatı