Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası İncelemesi

Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası İncelemesi

 

Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası kısa zamanda elektrikli bağ makası kullanmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiş teknik açıdan kusursuz bir makinedir. Elektrik budama makası: hafif olması, kullanışlı ve çabucak işinizi halletmenizi sağlaması ile pazarında dev hale gelmiştir.

Kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlara uygundur. Her türlü budama işine uygun olarak kullanılabilir. Özellikler yoğun şekilde budama gerektiren durumlarda sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir üründür.  Bu şarjlı makas özgün makas biçimi sayesin ulaşılması en zor dallara bile erişmenizi sağlar.

Bu sayede işlerinizi tam istediğiniz gibi yapabilme imkanı sunmaktadır.  Yanı sıra kesme bu bıçağının bu yeni şekli dalların hassas kesilmesini sağlamaktadır. Duruma göre yarı açık vaziyette kullanılabilir. Bazı dallar diğerlerine nazaran daha ufak boyutta olduğu içn bu kullanım imkanı daha hızlı kesim sağlamaktadır. Akü ise uzun süreli dayanıklılıa sahiptir. Enerji tasarrufunu maksimum seviyeye getirmesinin yanında kullanım biçimi ve ağacın dayanıklılığına göre değişkenlik gösterebilir.

Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası Özellikleri Nelerdir?

Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası 8 ya da 10 saat çalışma aralığına sahip 810 gram ağırlığında kullanışlı bir üründür. Kesme çapı 1.35mm olup 28 cm uzunluğuna sahiptir. Özgün kesme başlığı kesim kalitesini yüksek oranda arttırmaktadır. Gres cıvatası ile yağlama işlem başlığın çıkarıllma gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Ergonomik sapı vardır. Kavrama kısmı yumuşak olup elden kayma vb. sorunları sıfıra indirmektedir. Mikrometrik ayarlama kapasitesine sahiptir. Yanı sıra 35mm kesme potansiyeli vardır. FELCO trobic cihazlarına uyumlu olarak üretilmiştir.

Enerjinin korunabilmesi için arzu edilmesi halinde durgun pozisyona alınabilmektedir. Son derece hafif ve ince en kaliteli teknoloji ile üretilmiş Li-polimer bataryası vardır. %50 %60 %70 açık pozisyonunda kullanılabilir bir işlevselliği vardır.

Fiyatı için

Felco 811 Şarjlı Elektronik Budama Makası