Felco 5 Budama Makası 22.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 5 Budama Makası 22.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 5 Budama Makası Özellikleri Nelerdir ?

Felco 5 Budama Makası özel dizaynlı bir budama makasıdır. Ürün bahçe el aletleri olarak duruşu, biçimi, kolay kullanılabilirliği ile gözde bir üründür. Bıçak keskinliği üst düzey bir kaliteye sahiptir. Ergonomik tasarım sayesinde minimum çabayla maksimum konfora sahiptir. Felco 5 Budama Makası’nın kesme kafasının açısı eğimlidir.

Kesme kafasının eğim açısı sayesinde daha az yorulma sağlar ve rahatsızlık hissi verir. Normal sıcaklıkta,  dönebilen doğal ve sentetik kauçuktan oluşan bir plastik maddeden meydana gelen tutma saplarına sahiptir. Ürünün bıçağının oyuk içi yüzünden azaltılmış sürtünme ve yapışma özelliğine sahiptir. Uygulanan bileme işlemlerinden dolayı daha uzun süre keskin kalan bıçakları vardır.

Bıçak özelliği ile ürün diğer markaları geride  bırakmıştır. Bıçak kısmı kireç renklidir. Felco 5 Budama Makası iki sapı kırmızı renklidir. Ürünün fiziki şekli kargaburun aletine benzer. Ürünün denge yapısı ve yay kısmı, gövdesi harikadır.

Ürün satın alındığında memnuniyet gayretli olduğu söylenebilir.

Felco 5 Budama Makası’nı kullanmak için herhangi bir eğitime gerek yoktur. Herkes tarafından kullanılabilir. Diğer benzeri ürünlere göre daha kullanışlı bir üründür. Dizayn, düzenleme işlerinde oldukça başarılıdır. Kullanışlı, kullanmaya elverişli olan ürün özellikle rahat ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlandığı tespit edilir. Ürünün tüm parçaları incelikle üretilmiştir. Felco 5 budama bu incelikle piyasaya sürüldüğü görülür.

Ürünün satış işlemleri için aşağıda bulunan sepete ekle butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Daha sonraki satın alma işlemlerinde sizlere yardımcı öncül seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Felco 5 Budama Makası bahçe el aleti olarak satın alındığında sizlere en kısa sürede ulaşır.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.