Einhell 2270115 Teleskopik Tripod 37-110cm İncelemesi

Einhell Teleskopik Tripod Alanında Uzman

Einhell Teleskopik Tripod, son derece pratik bir lazer standı olma özelliğine sahiptir. TC-LL 1, TC-LL 2 ve TE-LL 360 model çapraz lazerler ile uyumludur. Kolay ayarlanabilme imkanıyla da kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır ve böylece tercih sebebidir. Teleskobik ayaklar sayesinde standın boyu 37 cm’den 110 cm’e kadar uzatılabilir. Bağlantı vidası 1/4 inçtir.İçeride ve dışarıda rahatlıkla kullanılabilir. Hafifliğiyle kolay bir taşıma imkanı sağlar ve yer kaplamaz. Lazer tesviye cihazlarıyla ve çapraz çizgi lazerler ile birlikte kullanıma uygun bir yapıda geliştirilmiştir. Çalışma esnasında daha yüksek stabilite kazanımı sağlar bu da kullanım açısından oldukça avantajlı olup tercih sebebi olacaktır. Tüm çizgi ve nokta lazer modelleri ile hızlı bir bağlantı için gereken tripod girişine sahiptir.

Diğer ürünlere kıyasla oldukça ekonomik bir özelliğe sahiptir. İhtiyacınız olan stabilite konusunda size optimum performans sağlayacaktır. Sağlam ayaklarıyla 110 cm’ye kadar uzatma sağlayabilirsiniz, yüksek stabilite özelliği sizi yarı yolda bırakmayacaktır çalışmanızın performansına daha da güç katacaktır.

Einhell bu konuda alanında uzman bir öncülüğe sahiptir. İhtiyacınız olan tüm tripod özellikleri Einhell’de bulunmaktadır. Size rahat bir çalışma ortamı ve koşulu sağlayacaktır. Çizgilerin hızla hizalanması için yatay ve dikey otomatik tesviye yapabilen bir lazer için stabilite çok önemlidir. Einhell Teleskopik Tripod, bu rahat ortamı sağlayacak bir üründür. Tek elle de rahatça kullanılacak hale getirir. Hassas bir tesviye için gerekli olan stabilite koşullarını oluşturacak olan öncü bir markadır. Bu tripod sayesinde lazerler en yüksek performanslarıyla size rahat bir çalışma ortamı sunacaktır. Çapraz lazerlerin yanında kullanıcıların azami ihtiyaç duyacağı olmazsa olmaz bir üründür. Kullanıcılara kullanım avantajı sağlayacaktır.

Hassas bir çalışma ortamı gerektiren hallerde bu ürünü kullanmaktan çekinmeyiniz.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

Einhell 2270115 Teleskopik Tripod 37-110cm