Makita FS4000X Alçıpan Vidalama Makinası 570W İncelemesi

Makita Alçıpan Vidalama Makinesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Makita Alçıpan Vidalama Makinesi, her şeyden önce güçlü motor, yüksek devir ve ergonomik tasarımlı bir üründür. Kullanım avantajları oldukça fazladır. Olağanüstü performans ve kullanım süresi sağlayacak şekilde tasarlanmış bir üründür.

Alçıpan, asma tavan ya da duvar yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiştir, iki tarafı kağıt kaplı olan malzemeye verilen bir isimdir. İç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir yapı malzemesidir. İşte bu duvar ya da asma tavan yapımında kullanılan alçıpanı hassasiyetle vidalama işini Makita Alçıpan Vidalama Makinesi tam bir şekilde kolaylıkla yerine getirebilir. İç mekanla ilgili yapacağınız her türlü dekorasyon işinde sizlere kolaylık sağlayacak bir üründür.

Ürünün özelliklerini sıralamak gerekirse

 Sürekli Akım Girişi 570W
 Kapasite
 Açıpan vidası: 5mm
 Delici vida: 6mm
 Uç Tipi (yıldız) 25mm
 Boşta Devir 0-4.000 devir/dk
 Net Ağırlık 1.3kg
 Akım 2.5Ah

Dekorasyon konusunda sağlam bir yapı malzemesi olan alçıpanı vidalamak için de belli bir hassasiyet gerekir. Bu hassasiyete uygun olan bir makine kullanımı elzemdir. İşini profesyonel yapan bir makine kullanımı kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar ve kullanıcıları oldukça memnun edecektir.

Makita alanında uzmanlık gerektiren bir kullanım kolaylığı getirmiştir. Alçıpan ile ilgili hassas vidalama işlemlerinizi bu makine ile kolaylıkla yapabileceksiniz. Derinlik ayarının hassasça yapılabildiği bu makine alçıpan vidalama konusunda size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Pratik, rahat ve kullanışlı bir ürün arıyorsunuz bu markaya göz atabilirsiniz. Kullanıma başladığınız andan itibaren ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Aynı zamanda yumuşak saca ve alüminyuma vidalama işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Makita FS4000X Alçıpan Vidalama Makinası Ambalaj İçeriği

  • Vidalama Uçları
  • Manyetik Uç Tutucu

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek için

Makita FS4000X Alçıpan Vidalama Makinası 570W