Elektro Maschinen WPEm11500GST Elektikli Su Motoru 2.95Hp Trifaze İncelemesi

Elektro Maschinen  Elektrik Su Motoru Çalışma Prensibi

Elektro Maschinen Elektrik Su Motoru, bahçe aletleri arasında en çok kullanılan profesyonel bir bahçe makinesidir. Su motoru çeşitleri arasında seçim yaparken dikkatli bir tercihte bulunmaktan yana olan işini bilen kullanıcılar  tarafından Elektro Maschinen  Elektrik Su Motoru çokça tercih edilmektedir. Ürün trifaze yapıdadır. Trifaze yapıda olması önemlidir çünkü trifaze yapılar monofaze yaılardan çok daha gelişmiştir. Trifaze motorlarda 3 tane bobin bulunmaktadır, bu bobinlerin arasında 120 derecelik bir açı bulunmaktadır. Böylece monofaze sistemlerde dalgalı güç olmasına rağmen trifaze motorlarda düzgün bir halde bulunur. İşte bu yüzden trifaze motorların momenti, monofaze olan motorlara nazaran daha düzgün bir haldedir. Ayrıca çok fazlı yani trifaze olan motorlar monofaze yani tek fazlı motorlara kıyasla daha basit yapıdadırlar bu da şu anlama gelmektedir, trifaze motorlar size daha yüksek verim sağlayacaktır ve monofaze motorlara göre daha az bakım gerektirirler ve sizi uğraştırmayacaklardır. Bu yüzden Elektro Maschinen Elektrik Su Motorunun trifaze motorlu yapıda olması daha profesyonel bir kullanım alanı sağlayacaktır size.

220 Watt’lık bu su motorunda dakikade 190 lt su çekebilirsiniz. 9 metreye kadar emme gücüne sahip olan bir motordur. 55 metreye kadar dikey basma özelliği bulunmaktadır. Dayanabileceği maksimum sıcaklık 60 C’ye kadar çıkabilmektedir.

Bir elektrikli su motorunun doğru performansla çalışabilmesi için bazı teknik ekipmanlar gerekmektedir. Bunların başında çek valf gelmektedir. Çek valf denilen ürün hem suyun çekilmesini sağlamaktadır hem de suyun geri itilmemesini de sağlayabilir. Bir elektrikli su motoru tek başına su çekimi sağlayabilir fakat suyun geri itilmemesi için mutlaka bir çek valf edinmeniz gerekecektir. Çek valf takılı olan motorun ayrıca bakır telle sıkılması gerekmektedir.

Bu ürünlerle gerekli düzenek oluşturulduktan sonra size sadece elektrikli su motorunuzun düğmesine bakıp çalıştırmak ve işinizi güvenle yapmanın keyfini sürmek kalır. Motorunuzu birer saatlik arayla kontrol etmeniz daha güvenli bir kullanım alanı sağlayacaktır.

Bu ürünün fiyat bilgisi

Elektro Maschinen WPEm11500GST Elektikli Su Motoru 2.95Hp Trifaze