Jun Kaung JK-00111 / 1 Ton 2 Kanca Gerdirme İncelemesi

Jun Kaung Kanca Gerdirme Alanında Öncü Marka

Jun Kaung Kanca Gerdirme, alanında en iyi markalardan biri olan Jun Kaung’un ürünlerinden biridir. 1 ton kapasiteli ağırlıkları gerdirme için ideal bir kullanıcı ürünüdür. 5 mm kalınlığındaki kablosuyla 3 metreye kadar uzama kapasitesi bulunmaktadır. Jun Kaung Kanca Gerdirme’nin sap kalınlığı 2.6 mm’dir. Gövde kalınlığı da 2.6 mm’dir. Yalnızca 2.5 kg ağırlığında olan Jun Kaung Kanca Gerdirme hafif ve kolay bir taşıma imkanı sağlar. Çelik halat, tel halat ve bahçe tel çitlerini rahat bir şekilde gerdirme ihtiyacınız için Jun Kaung markasının bu gerdirme aletini incelemelisiniz.

Bahçe tel çitlerini sağlam bir şekilde gerdirme işini en profesyonel ve ekonomik bir şekilde yapan gerdirme ekipmanlarının başında gelmektedir. İhtiyacınız olan gerdirme kapasitesi kendisinde fazlasıyla mevcuttur. Gerdirme kapasitesinin 1 ton olması ürüne alanında stratejik bir avantaj getirmektedir.

İşini bilen profesyonellerin şüpheye düşmeden satın alabileceği bir gerdirme ekipmanıdır. Profesyonel bir kullanıcının rahatlıkla ercih edebileceği olan bu ürün çift kancalıdır.

Jun Kaung ile gerdirme işlemlerinizi rahatça halledebileceksiniz. Jung Kaung Halatlı Gerdirme Çektirme aleti sizin aradığınız profesyenelliğe en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacaktır. Jun Kaung gerdirme ve çektirme ekipmanları üreticileri arasında sağlamlığı ve profesyonel deneyimi ispatlamış markalardan biridir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Jun Kaung Gerdirme Kanca’nın ürün özellikleri aşağıda tekrar özetlenmiş ve liste halinde siz profesyonel kullanıcılarımıza sunulmuştur:

 Kapasitesi 1 Ton (1000 Kg.)
 Kablo 5 mm x 3 mt.
 Kanca 2 Adet
 Sap Kalınlığı2.6 mm.
 Gövde Kalınlığı 2.6 mm.
 Ağırlık 2.5 kg.

Kanca gerdirme ve çektirme ekipmanları arasında deneyimlenmeyi hak eden alanında usta bir markanın ürünüdür. Jun Kaung, gerdirme çektirme ekipmanı deyince akla ilk gelen profesyonel bir markadır.

Bu profesyonel ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

Jun Kaung JK-00111 / 1 Ton 2 Kanca Gerdirme