Felco 12/22 Döner Sap 12 İncelemesi

Felco 12/22 Döner Sap 12 İncelemesi

Felco markası kurulmuş olduğundan bu yana her zaman klasik bahçe işlerinde kullanılan yorucu aletleri geliştirip, sizin için daha kullanışlı ve dönemin ilerisinde fikir ve teknolojiyle birleştirerek size sunmayı amaçlamıştır.

Felco markası dönemin tarım ve bahçe işlerinde kullanılan sıradan şekilde tasarlanmış aletleri bilgi ve donanımla geliştirip çok  kullanışlı, uzun ömürlü , özel ve hassasiyet gösterilerek üretildiği çok açık şekilde görülebilen aletler haline gelmiştir.

Çalışma esnasında tutuş, kavrayış ve ergonomiye çok önem veren Felco, konfor konusunda her zaman liderliği üstlenmiştir. Tamamen bireysel zevk amacıyla kullananların yanında özellikle profesyonel olarak çalışanların kullandığında vazgeçemediği ürünler sunan Felco, doğaya göstermiş olduğu saygı ve hassasiyetten hiç ödün vermemiş, uzun soluklu ürünlerinin yanında Felco 12/22 Döner Sap gibi orijinal yedek parçalarda da aynı itinayı göstermiştir.

Bahçe el aletleri budama makasları kategorisine dahil olan ürün bir döner sap yedek parçasıdır.
20 santimlik budama makası ile uyumlu olan parça 20 santim e uyumlu olan diğer budama makasları ile de kullanılabilir.
Ancak tavsiye edilen kullanım şekli ürünün kendi markasının budama makası ile kullanılmasıdır.
Üründen Tam performans almak için lütfen kendi markasıyla kullanınız.

Hasat zamanı ve budama dönemleri Çiftçi ve bahçe cilerin vazgeçilmez el aletlerinden olan budama makasları zamanla körelme sapta aşınma gibi sorunlar doğurabilir.
İşte bu ve buna benzer sorunların çözümünü yedek parça teminatı ile sağlamaktayız. Markanın tüm yedek parçaları Türkiye pazarında  bulunabilir olmakla beraber  kolay  ulaşılabilirdir.

Felco markasının tüm yedek parçalarını sitemiz üzerinden bulabilir detayları inceleyebilirsiniz.

Felco 12/22 Döner Sap fiyat seçenekleri için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.