Felco 5/91 Makas Yayı 5,13 İncelemesi

Felco 5/91 Makas Yayı 5,13 İncelemesi

Felco markası 1945’den günümüze hem amatör bahçe işlerinizde, hem de ticarethane ve profesyonel kullanımlarda,

en sık tercih edilen marka özelliğini taşımaktadır. Felco kurulduğundan bu yana bin bir emekle yetiştirdiğiniz ürünlerinizden daha fazla verim alabilmeniz veya peyzaj bitkilerinize hem formlu bir görüntü verebilmek,  hem de istediğiniz şekle

daha kolay sokabilmek için her zaman en modern çözümler üretmiştir. Felco 5/91 Makas Yayı5,13  kesme ve budama  konusunda en dayanıklı, kullanımı en kolay ve dayanıklı aletlerden biri olan yine aynı markaya ait makas yayının

orijinal yedek parçası olarak tam performans sağlamanız için tasarlanmıştır. Felco sayesinde şahsi ve keyif alarak yaptığınız bahçe işlerinizde uzun süre sorun çıkarmadan çalışabilecek, en üst kalite hedeflenerek üretimi yapılan el aletleriyle ürünlerinize zarar vermeden çalışabileceksiniz. Bu da  sizleri başka  ürün arayışlarından  geri tutarak, gereksiz masraftan koruyacaktır.

Felco , markasının her  ürünün ihtiyacınıza  tam verecek şekilde  tasarlanmış olup, bu konuda  müşteri memnuniyeti esas  alınmaktadır.

Menşei İsviçre  olan Felco markadı 1945’ten bu yana  hizmet  vermekte  olup türkiye de  de  bütün yedek parçalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

detaylar  fiyat  ve  satın alma işlemleri yapmak isteyebilirsiniz. bunun için sizi güvenilir ve  güvenle alışveriş yapabileceğiniz siteye  yönlendiriyoruz.

Ayrıca Felco Kalite, Çevre ve Güvenlik hassasiyetini pek çok sertifika ve aldığı ödüllerle de kanıtlamıştır.

felco 1945 ‘ten bu yana  piyasa da  gerek kaliteli ürünleri gerek yenilikçi yapısı ile dikkatleri üzerine  toplamayı başarmış bir markadır.

makas yayı detayları ise  makas aletinin kullanılırken yıpranmaya  bağlı tam işlevini gerçekleştirememesi gibi durumlarda  yedek parça olarak işlev görür.

Felco 5/91 Makas Yayı 5,13 ürün detayı ve fiyat seçeneklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.07magaza.com/urun-kategori/bahce-el-aletleri-2/budama-makaslari-bahce-el-aletleri-2/