Felco 6 Budama Makası 19.5cm By-Pass Ürünü İncelemesi

Felco 6 Budama Makası 19.5cm By-Pass Ürünü İncelemesi

Felco 6 Budama Makası 19.5cm By-Pass Özelliği Nelerdir?

Ürün kodu 6’dır. Ürünün markası Felco adlı bir firma ismini taşır. Felco 6 Budama Makası 19.5 uzunluk birimine sahip olup boy uzunluğu uygundur. Hafif olması ürünü kolay taşınmasını sağlar. Özel tasarımı sayesinde ergonomik ve ekonomiktir. Felco 6 Budama Makası ergonomik tutamaça sahiptir. Tutamaç kısmı kırmızı renklidir. Kişisel kullanım için de uygun budama makasıdır. Bahçe içi dekoratif çalılık ve meyve dallarını düzenleyen budama makasıdır. Felco 6 Budama Makası 19.5 By-Pass marangozda, herhangi bireyde, fabrikada usta olan kişi tarafından da kullanılır. El sağlığınızı düşünen mekanik el aletidir. Tüketicinin sıhhat durumu göz önüne alınarak intizamla, uygunlukla, doğrulukta üretilmiştir.

Felco 6 Budama Makası gövde kısmı döner biçimlidir.Sap kısımları yılan gibi kıvrılmıştır.  Özel kaplaması ile kolay kesim ve bakım istemeyen kullanıma sahiptir. Bıçakları en zorlu kesimlerde hasar görmemesi için tasarlanmıştır. Ağaçlara istenilen şeklin verilmesini sağlayan budama makası, meyve ağaçlarınızı verimini olumlu yönde etkilemektedir. Yüksek kalitede budama makasıdır. Ürün her yönüyle kullanışlı bir üründür. Yapısıyla görüntüsü, biçimiyle ergonomikliği ile  aranan bir üründür.Felco 6 Budama Makası by- pass bıçaklıdır.  Kaydırma yapmayan malzemeden meydana gelir. İnce çentik telleri dahi kesebilme gücüne sahiptir. Felco 6 Budama Makası’nın  tüm parçaları değiştirilebilen niteliğe sahiptir.

Uzun ömürlü ve dayanıklılık için özel çelik malzemeden üretilmiştir. Sap kısmı alüminyumdur.  ağaçlarınız da hem de süs bitkileriniz de kullanılmaya elverişlidir. Kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Ürünün özgün ağırlığı 210 gram’dır.  Bıçak üstünde yer alan yivler makasın kolayca temizlenmesini sağlamaktadır.

Felco 6 Budama Makası paket içi adeti 1’dir.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi hakkında aşağıda yer alan linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat  bilgisi için tıklayınız.