Felco 600 Budama Testeresi Katlanır 16cm Ürün İncelemesi

Felco 600 Budama Testeresi Katlanır 16cm Ürün İncelemesi

Felco 600 Budama Testeresi Katlanır Özellikleri Nelerdir ?

Felco 600 Budama Testeresi bahçe el aletleri kategorisinin bir ürünüdür. Testere çeşitlerinden olan Felco 600 Budama Testeresi, oldukça hafif ve kullanışlı bir ürünüdür. Ürün insan makine ilişkisi dikkate alarak yapılan bir disiplinle üretilmiştir. Ürün çok hafiftir. 160 gram ağırlığındadır. Felco 600 Budama Testeresi katlanabilir özelliği ile kolay taşınma imkânı sunar. Tek elle kullanıma uygundur ve toplam 16 cm uzunluğa sahiptir. FELCO ‘nun bu modelinde de ince telleri kesmek için bir çentik bulunur.

Her türlü budama işlerinde kullanılmasının yanında özellikle şeftali, elma ve narenciye kesimi için kullanılır. Ürünün tüm parçalarıyla incelikle üretildiği ve bu incelikle piyasaya sürüldüğü görülür. Ürün bahçe el aleti olarak doğaya, canlılara katkı sağlar. Ergonomik tasarım sayesinde minimum çabayla maksimum konfora sahiptir. Kesme kafasının eğim açısı sayesinde daha az yorulma ve rahatsızlık hissi azdır. Elastomer kaplı dalgalı şekilli tutamaklarla artan konfor sağlar.

Testerenin bıçak kısmı timsah dişi gibidir ve yapışma özelliği vardır. Hafif olması ürünü kolay taşınmasını sağlar. Özel tasarımı sayesinde ergonomik ve ekonomiktir. Felco 600 Budama Testeresi alüminyum ergonomik tutamaça sahiptir.

Felco 600 Budama Testeresi  el edavatının tutamaç kısmı kırmızı renklidir. Kişisel kullanım için de uygun budama makasıdır. Bahçe içi dekoratif çalılık ve ağaç türlerinde meyve veren ağaçların yenilenme işinde kullanılan bir araçtır. Felco 600 Budama Testeresi’nin dış kaplaması ile kolay kesim ve bakım istemeyen kullanıma sahiptir. Bıçakları en zorlu kesimlerde hasar görmemesi için tasarlanmıştır. Kullanılan bileme işlemlerinden dolayı daha uzun süre keskin kalan bıçakları vardır .

Detaylı bilgi ve ürün hakkında koyulan fiyatı için

Fiyat bilgisi için lütfen buraya