G.F.Tekerlekli Hortum Makarası İncelemesi

G.F.Tekerlekli Hortum Makarası Hakkında

G.F.Tekerlekli Hortum Makarası, hafif ve kompakt yapısıyla kullanıcıya kullanım sağlayacak bir üründür. Tekerlekli olması da büyük avantaj sağlamaktadır. Ürünün 50 metre hortum kapasitesi vardır. 1/2 inç özelliktedir ve hafif bir yapıdadır. Verandalarınız, balkonlarınız ya daküçük bahçeleriniz için ideal bir ürün olma özelliğini göstermektedir. Ergonomik tutma yeri sayesinde taşınması  da oldukça rahattır. Bu tarz bahçe ürünlerinde bu özellik üründen yana artı bir avantaj sağlamaktadır. Hortumunuzu kolaylıkla ve zahmet çekmeden sarabilmenizi sağlayacak olan bir üründür. Depoda ya da koyduğunuz yerde az bir yer kaplayacaktır. Dayanıklı tasarımı sayesinde ve özel biçimli ayağı sayesinde hortum makarasının dik dururken aynı zamanda daha dengeli de olmasını sağlar. Her ihtiyaca uygun doğru bir hortum saklama makinesidir. G.F.Tekerlekli Hortum Makarası işte size tüm bu kolay kullanım olanağını sağlayacaktır. Onun varlığı eviniz ya da herhangi bir ortamınız için artı bir avantaj olacaktır.

Bu küçük fakat kullanışlı alet aynı zamanda uygun bir fiyatla sizlerin karşısına çıkmaktadır. Balkon ya da bahçenizin vazgeçilmez elemanı olmaya adaydır. Kullandığımız ve bahçemizde ya da evimizde yer kaplayan hortumları saklamak için yer kullanımı bakımından önemli ölçüde bir tasarruf sağlayacak ideal bir alettir. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla da yıllarca kullanılabilecek kapasiteye sahip bir üründür.

Aynı zamanda dekoratif bir tasarıma sahiptir. Yeşil renkte olması sebebiyle de bahçenizin ortamına oldukça uyum sağlayacak bir ürün olacaktır. Günümüzde dekorasyona büyük bir önem veirlmektedir ve bu tarz ürünlerin de dekorasyona uygun olması koşulu aranmaktadır. Bu açıdan sizi oldukça tatmin edecek ekonomik ve şık tasarıma sahip kullanışı bir üründür. Bu üründen vazgeçemeyeceksiniz.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

G.F.Tekerlekli Hortum Makarası