Bosch GSH 501 Kırıcı 1100W 5.6 Joule İncelemesi

Bosch GSH 501 Kırıcı Alanında Öncü Marka

Bosch GSH 501 Kırıcı, eğer ağır bir kırma ya da delme işi yapacaksanız aradığınız profesyonelliği size getirir. Kırıcı delici matkaplar diğer üretilmiş olan matkap tiplerine göre daha iyi geliştirilmiş özelliklere sahip olması, ağır işleri diğer matkaplara göre daha az çabayla ve daha az güç sarfederek gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Kırıcı delici matkaplar, belirli bir sıklıkta ve güçte darbeler gerçekleştirilir ve böylece kırma işlemi kolaylıkla gerçekleşir. Yumuşak kavranma özelliğine sahip olmasıyla size rahat ve yorulmadan, az çabayla kırma deneyimi sunacaktır. Vario-Lock keski pozisyonu ayarları sizler için geliştirilmiştir böylece daha kolay anlaşılır bir kullanım sunmaktadır. Uzun darbe hortumuyla daha düşük temas basıncı sağlanmıştır bu da iyi ve dengeli bir performans sunması için gerekli özelliklerdir. Yüksek etki gücü yüzde 15 artırılmıştır böylece daha yüksek malzeme kaldırma olanağına sahip olmanız sağlanmıştır. Ayrıca Bosch GSH 501 Kırıcı, sınıfında en uzun çalışma ömrünü sağlayan tek marka olma özelliğine sahiptir, güçlendirilmiş etk mahfazasıyla size profesyonel bir kullanım getirir.

Bosch GSH 501 Kırıcı 1100W 5.6 Joule ürününün sahip olduğu teknik özellikler şunlardır:

Giriş gücü1,100 W
Darbe enerjisi7,5 J
Nominal devir sayısı2850 dev/dak
Ağırlık5.5 kg
Uç girişiSDS-max

Heavy Duty özelliği, yani tüm ağır işler ondan sorulur. Alanında profesyonel olan Bosch ile güç, performans ve sağlamlığın yeniden tanımlandığına şahit olacaksınız. Ayrıca inşaat işlerinde de rahatlıkla kullanılabilen güvenilir kaliteli bir markadır.

Yağlama tüpü, düz tutamak, alet çantası ve sivri keski Bosch GSH 501 Kırıcı 1100W 5.6 Joule paket içeriğinin teslimat kapsamı içerisindedir. Bu profesyonel ürünü bir an önce deneyimlemek için çok düşünmenize gerek yoktur.
Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız