Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün Teknik Özellikler

Ürün Ölçüsü: 40×6 mm

Tel Çapı: 0.30 mm

Tel: Sarı Telli

Ürün: Pimli

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün Genel Özellikleri

İncelemesini yapmakta olduğunuz Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça paslanmaz çelik ve pirinç tellerden üretilmiş olan sanayi tipi ağır temizlik işleri denilen çalışmalarda kullanılan ürünlerdir. Sanayi tipi temizlik işlemleri; tortu, çapak, pas alma gibi temizlikler, pürüzleri alma, yüzey bozukluğu düzeltme, kaynak öncesi hazırlık ve sonrası temizlik gibi işlemlere verilen genel addır.

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire fırçalar kullanılırken kullanıcının ekstra güç ve baskı yapmasına gerek kalmadan işlemler ürünün etkili fırçalama özelliği ile kolayca halledilir. Ürün tellerinin uçlarının yüzeye dokundurulması temizlik işlemleri için yeterli olmaktadır.

Hawk güvencesi ile yüksek kalitede imal edilen bu ürünler aşınma ve dağılıp bükülme gibi durumlara karşı oldukça dirençli olup üzerinde bulunan özel tasarım lazer milleri kullanıcısına çok güvenli bir çalışma sağlamaktadır.

Kullanıcıların bekledikleri temizleme ve parlatma performansını sonuna kadar karşılayan Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire fırçalar ustalarımızın en büyük yardımcılarından olan ürünlerdir. Bu fırçalar dirençleri ve sağlamlıkları sayesinde kolay kopup dağılmaz ve aşınmazlar. Bu özellikleriyle günümüzde kullanıcıların bir numaralı yardımcıları haline gelmişlerdir.

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 40x6mm Sarı Telli Pimli Daire Fırça Kullanım Yerleri

Havalı spiral taşlama motorları ve özel dizayn edilmiş olan elektrikli el aletleri ile birlikte çalışırlar.

İmalat endüstrisi, otomotiv ve metal sanayii gibi alanlarda yüzeylerin temizliğinde kullanılmaktadırlar.

Fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için

Fiyat bilgisi için