Makita GA9060 Büyük Taşlama Makinası 2200W 230mm İncelemesi

Makita Büyük Taşlama Makinesi Profesyonellerin Tercihi

Makita Büyük Taşlama Makinesi, yüksek hızda dönerek kesme ve aşındırma işlemlerini gerçekleştirmeye yarayan çok kullanışlı bir alettir. Makita Büyük Taşlama Makinesi ile metalden paslanmaz malzemelere kadar kesme, zımparalama ve taşlama işlerinizi profesyonel bir şekilde halledebilirsiniz. Eğer çok büyük taşlarda kesme işlemleriniz ya da yoğun bir döküm taşlama işini yapmanız gerekiyorsa alanında öncü olan Makita markasının büyük taşlama makinesini düşünmeden deneyimleyebilirsiniz. Makita’nın büyük taşlama makinesi çift yalıtımlıdır böylelikle daha emniyetli bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Yan sap, koruyucu siper ve somun anahtarı Makita Büyük Taşlama Makinesi’nin ambalajının içinde sizleri beklemektedir. Profesyonellerin markası olan Makita’nın bu taşlama makinesi yenilenmiş bir gövde yapısına sahiptir. Ayrıca makinenin sıcaklık direnci artırılmıştır böylece daha güvenli bir kullanım sizleri beklemektedir.

Makinedeki Labirent Sistemi ve Zigzag Vernik Uygulaması sayesinde makinenin motorunun tozdan korunması amaçlanmıştır. Bu önemli bir özelliktir, motorun kullanım kapasitesinin korunması anlamına gelir. Makinenin kafa kısmını sökerek farklı konumlarda monte edebilirsiniz.

Makita GA9060 2200W Büyük Taşlama Makinesi ile ilgili teknik veriler

Sürekli Akım Girişi2200W
Kapasite230mm
Uç BağlantısıM14
Boşta Devir6600devir/dk
Net Ağırlık5.5kg
Akım10Ah
Uzunluk473 mm
Kablo Uzunluğu2,5 m

Ayrıca Makita GA9060 Büyük Taşlama Paket içeriğinde şu ekipmanlar bulunmaktadır:

  • Taşlama taşı,
  • Yan sap,
  • Anahtar,
  • Siperlik.

Bütün elektrikli aletlerde olduğu gibi taşlama makineleri için de garanti ve servis büyük önem arz etmektedir. 230 mm çapında olan bu büyük taşlama makinesi 230 mm çapında disk kullanımına uygundur. Disk boyutu en çok da büyük işler için önem kazanmaktadır. Profesyonel kullanıcılar işlerini daha hızlı tamamlamak için büyük taşlama makinesini tercih ederler, çünkü bu onlara daha çok zaman kazandırır. Makita markası alanında uzman olduğu için profesyoneller tarafından tercih edilecek bir markadır.

Ürünün fiyat bilgisi için

Makita GA9060 Büyük Taşlama Makinası 2200W 230mm