Hitachi CJ14DSL 14.4Volt / 3.0Ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere İncelemesi

Hitachi CJ14DSL 14.4Volt / 3.0Ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün sayesinde yaptığını işler çok daha kolay bir şekilde ilerleyecek ve aynı zamanda da bu ürünü uzun ömürlü olarak kullanacaksınız.  Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere sayesinde artık işlerinizin uzun uzadıya sürmesini bir kenara bırakacak ve devamında da kendinize istediğiniz vakti ayıracaksınız.

Hitachi CJ14DSL 14.4Volt / 3.0Ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu ürünün yüksüz hızının 0-2400 dev/dk olduğunu görebiliyoruz. Bu sayede de çalışma aşamasında sizler için rahat bir kullanım sağlayacaktır.
  • Derinlik hareketi söz konusu olduğu zamanda bu gibi elektronik el aletleri için bunun önemli bir faktör olduğunu anlayabiliyoruz. 26 mm ile karşımıza çıkan bir derinlik hareketi söz konusu olmaktadır.
  • Ergonomik yapısı sayesinde bu aletleri oldukça kolay bir şekilde kullanacaksınız ve bu sayede bir iş yaptığınızı bile anlamayacaksınız.
  • Hem küçük oluşu hem de bunun yanı sıra kullanım açısından oldukça kolay kullanılır bir halde olması, bizlere bu anlamda da fayda sağlayacak demektir.
  • LED aydınlatmasının olması nedeni ile de işlem yapılan yerin anında ışıklanmasını ve bu sayede de daha kolay bir şekilde çalışılmasını sağlayacaktır.
  • Gerek malzemeye olsun gerek ise de malzemenin kalınlığına uygun olması ile olsun, ayarlanabilir ayarları bulunmaktadır.
  • Anahtar olmadan bıçak değiştirme sistemi sayesinde sizler de oldukça kolay bir şekilde aleti kullanacaksınız.
  • Tutma kısımları kauçuk kaplamalıdır ve bu da tutmada kolaylık sağlamaktadır.

Sizler de eğer bu şekilde bir ürün almak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki link üzerinden ürüne ulaşmak olacaktır. Bu sayede hem ürünü göreceksiniz hem de ürünün diğer çeşitli özelliklerine bakacaksınız hem de fiyatını öğreneceksiniz.

Hitachi CJ14DSL 14.4Volt / 3.0Ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere