RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar İncelemesi

RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar, 1923’ten beri, Ridgid uzman ticaretine özel profesyonellere kesinliğin sembolü olarak kalmıştır. Ridgid markasını taşıyan her araç, 80 yıldan daha uzun bir süredir ilk ağır hizmet tipi boru anahtarıyla olduğu gibi, aynı yüksek kaliteye sahiptir. Ayrıca dayanıklılık ve dayanıklılık standartlarına göre tasarlanmıştır. Ridgid, alet ömrü boyunca malzeme veya işçilik kusurlarına karşı ömür boyu garanti ile ürünlerini kapsamaktadır.

RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar, 10 inçlik ayarlanabilir bir anahtardır. Bu anahtar, yüksek dereceli krom-vandium alaşımlı çelikten yapılmıştır, dayanıklılık için dövme ve ısıl işlemden geçirilmiştir ve pas ve korozyonu azaltmak için kobalt kaplı bir finişe sahiptir. . Bu anahtarın boru kapasitesi 1-1 / 8 inç ve nominal boyut 10 inçtir. Diğer RIDGID ağır hizmet anahtarlarıyla aynı mukavemete ve dayanıklılığa sahiptir, ancak hafif alüminyumdan yapılmıştır. Aynı büyüklükteki dökme demirden yaklaşık% 40 daha hafiftir. Çeneler, RIDGID ağır iş anahtarlarıyla aynıdır. Ridgid markası kullanıcı için her zaman üst düzey araçlar tasarlamayı amaç edinmiştir.

RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar Özellikleri

25 cm boru kapasitesine sahip olan RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar, pas ve korozyonu azaltmak için kobalt ile kaplanmıştır. Yüksek dereceli krom vanadyum çeliğinden üretilmiştir.  Bu anahtar sağlam olması için yüksek ısıl işlem görmüş ve dövülmüştür. Hızlı ayarlama yapabilmek için SAE ve metrik çene ölçeklerine sahiptir. Erişilmesi zor yerler için uzatılmış konik çeneler ve kompakt sap bulunur.

Erişilmesi zor yerlere kolayca ulaşıp geniş ağızlı yapısı sayesinde tüm işlerini kolayca halledebileceksiniz. Yüksek ısıl işlem görmesi ve dövülmesi gibi işlemler sayesinde yapısı oldukça sertleştirilmiş ve kolayca deforme olmamaktadır.

RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar için RIGRID firması fabrikadan kaynaklı sorunlar için ömür boyu garanti sağlamaktadır. Ürün 25 cm boru kapasitesine sahiptir. Kolayca ayarlanabilir ve anında kullanılabilir. SAE ve metrik çene ölçekleri sayesinde kolayca ayar yapabilir ve 25 cm boyu ile erişilmesi zor olan yerlere erişip kolayca işinizi görebilirsiniz.

RIDGID 86912 10” 250mm Kurbağacık Anahtar Fiyatı