Hitachi DH24PH 730Watt 2.7J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici İncelemesi

Hitachi DH24PH 730Watt 2.7J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici aleti karşımıza çıkmaktadır. Günlük hayatta karşımıza çıkan bazı ürünler ve alet edavatlar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra deliciler bizlere oldukça farklı bir işlevsel yapı ile gözükmektedir. Bu ürüne baktığımız zaman sadece dışarıda ve aynı zamanda inşaatlarda ve kimi zamanda ise marangozlar da kullanıldığını görebiliyoruz. Gerek seramik kırma gerek beton kırma ve bunlar için birçok çeşitte durumda da bunların içerisindedir. Tam da bu noktada Hitachi DH24PH 730Watt 2.7J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici ürünü bizlere daha uzak gelmektedir. Fakat yine de sizler bu ürün hakkında daha fazla özellik öğrenmek ve aynı zamanda daha fazla bilgi bilmek istiyorsanız, aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Hitachi DH24PH 730Watt 2.7J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Sağ ve sol konum ayarı ile farklı uygulamalarda da kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Bazı elektrikli el aletleri sürekli çalıştırmayı gerektirmektedir. Karşımızda olan ürün ise tam olarak böyle bir üründür ve bu da hız sabitleme düğmesine sahip olan geniş elektronik şalteri bünyesinde barındırmaktadır.
  • Yan tutma kolu sayesinde oldukça kolay ve aynı zamanda konforlu bir kullanım sağlayacaktır.
  • Mükemmel darbe hızı ve aynı zamanda dönme hızı ile birlikte maksimum verimlilik sağlayacaktır.
  • Ürünün içerisinde derinlik çubuğu da bulunmaktadır. Bu çubuk sayesinde istenilen derinlikte, delikler açabilecek ve bu şekilde ürünü daha verimli kullanacaksınız.
  • İş sahasında güvenli bir çalışma için; ağır hizmet tipi çantada da ürünün içerisinde bulunmaktadır.
  • Kompakt tasarım sayesinde tek el ile kullanım sağlayabilecektir.

Hitachi markasına ait olan bu kırıcı/delici alet hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz veya ürünün fiyatını öğrenmek isterseniz; yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi DH24PH 730Watt 2.7J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici