Hitachi DH26PB 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Delici İncelemesi

Hitachi DH26PB 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Delici ürünü her ne kadar ismini sık duymuş olsak bile, bizlerin oldukça fazla karşısına çıkmayan ürünler arasına girmektedir. Gerek inşaatlarda olsun gerek ise de dışarılarda olsun muhakkak denk geldiğimiz ürünler arasına olduğunu söyleyebiliriz fakat her alanda kullanılan bir ürün olmadığı için, her zamanda karşımıza çıkmadığını sizler de görüyorsunuz. Fakat yine de bu ürün ile ilgili bir iş yapıyorsanız ve aynı zamanda Hitachi DH26PB 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Delici ürününe sahip olmak istiyorsanız; öncelikli olarak aşağıda belirttiğimiz özellikleri okumalı ve daha sonrasında ürünü almaya ikna olmalısınız. Hem fiyat hem de marka gereği; ürün hakkında bilgileri aşağıda derledik.

Hitachi DH26PB 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Delici Özellikleri

  • Sadece normal ve aynı zamanda sıradan değil; profesyonel kullanım içinde oldukça uygun olan bir üründür.
  • İş sahasında güvenli bir depolama gerektirecek olan bu ürün için; ağır hizmet tipi çantası da ürün ile birlikte sunulmaktadır.
  • Sds-Plus delici ürününü içerisinde derinlik ölçen bir alet bulunmaktadır. Bu alet sayesinde ise; ne kadar derinlikte bir çukur açacağınıza karar verebilirsiniz.
  • Rahat bir kullanım sağlamak adına titreşimi emen kauçuk kaplı kabzası da bulunmaktadır.
  • Kompakt tasarım sayesinde hem dar alanlarda kullanım sağlar hem de tek elle oldukça kolay bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Geniş elektronik şalterin üzerinde bulunan sürekli çalıştırma için sabit hız düğmesi işinize her anlamda yarayacaktır.
  • Mükemmel darbe hızı ve aynı zamanda da dönme sayesinde, oldukça fazla verimlilik sağlanacaktır.

Karşınıza çıkan bu elektrikli el aleti sizler için uygunsa, yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve daha sonrasında da ürünün fiyatını öğrenmek olacaktır.

Hitachi DH26PB 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Delici İncelemesi