Hitachi GP3V 760Watt Profesyonel Uzun Kalıpçı Taşlama İncelemesi

Hitachi GP3V 760Watt Profesyonel Uzun Kalıpçı Taşlama ürünü karşımıza güzel bir marka ile birlikte çıkıyor. Bu marka hem fiyat olarak hem de kalite açısından en çok kullanılan markalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek düzenleme gerek ise de temizleme konusunda bizlere oldukça fayda dağlayan bir ürün olduğunu söylemek gerekmektedir. Her ne kadar sadece marangozlar da karşımıza çıkıyor olsa bile, bizlerin de bir noktada işine yarıyor olduğunu söylemeliyiz. Hitachi GP3V 760Watt Profesyonel Uzun Kalıpçı Taşlama ürünü sayesinde günlük hayatımız da olan ufak tefek işler emin ellerde ve aynı zamanda emin markalarda da diyebiliriz. Sizler için bu ürün hakkında ki çeşitli özellikleri derledik.

Hitachi GP3V 760Watt Profesyonel Uzun Kalıpçı Taşlama Özellikleri

  • Sadece günlük hayatımız çerçevesinde değil; aynı zamanda profesyonel kullanıma da uygun olan bu alet Malezya’da üretilmiştir.
  • Yan tutma kolunun bulunması hem kolay olan hem de oldukça konforlu olan bir uygulamayı da beraberinde getirmektedir.
  • Yüksüz hızına baktığımız zaman; 7000-29000 dev/dk arasında olduğunu görebiliyoruz ve aynı zamanda uç girişi 6mm’dir.
  • Uç girişinin sertleştirilmiş olması; bütün ataşmanların eş zamanlı girmesi gerçeğini ortaya çıkartmaktadır. Bu da aynı zamanlı çalışmayı ifade etmektedir.
  • Mil kilidi sayesinde gereken kullanıcı güvenliği de bu şekilde sağlanmaktadır.
  • Elektronik hız kontrolü de mevcuttur. Bu kontrol aynı zamanda çok yönlülük sağlamakla beraber ser olsun veya plastik olsun bu gibi malzemelere kesme imkanını da vermektedir.
  • Elektrikli el aleti rahat kullanım ve konforlu çalışma sistemi imkanını da taşımaktadır.

Hitachi markalarından olan uzun kalıpçı taşlama ürünü hakkında hem daha fazla bilgi almak için hem de ürünün gerekli olan fiyatını öğrenmek için yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi GP3V 760Watt Profesyonel Uzun Kalıpçı Taşlama