Husqvarna 372XP Motorlu Testere 5.3Hp 36 Diş İnceleme  

Husqvarna 372XP motorlu testere, çok zorlayıcı olan uygulamalar adına üretimi yapılan, orta sınıf üzerinde profesyonel testeredir. Karter ve krank olarak ekstra dayanıklıdır, karbüratörse yüksek hız ve fazla yük ile baş edecek titreşim sönümleyicilerine de sahip olmaktadır. Testere de düşük ağırlık, çabuk ivmelenme ve yüksek güç esnek kullanımla birleşmektedir.

Husqvarna 372XP Motorlu Testere 5.3Hp 36 Diş Özellikleri Nedir?

Husqvarna 372XP Motorlu Testere 5.3Hp 36 Diş ağaç kesim motorudur. Gücü 5,3 Hp’dir. Silindir hacmi 70.7 iken ağırlığı yalnızca 6.1 kg’dır. Ekstra güçlendirilmiş olan yağ karteri ile krank mili bulunuyor. Zorlu olan koşullarda yer alan profesyonel kişilerin ihtiyaçlarını göz önüne alınıp tasarlanan bir testeredir.

Yüksek devirlerde ve ağır yükün altında rahat kullanımı adına karbüratör titreşimi azaltılmıştır. LowVi etkili titreşim sönümleyiciler ile beraber titreşimi azaltıp kullanıcının kolunu ve elini asla yormamaktadır.

Yandan monteli kısmındaki zincir gergisiyle beraber zincir ayarın daha çabuk ve kolay yapımını sağlamaktadır. Santrifüj hava temizleme sistemin de kullanımın aşınmaları azaltılır ve filtre temizleme yeri de artırıp kullanım ömrü daha uzun tutulmuştur.

Zorlu şartlar altında çalışıyorsanız eğer mutlaka Husqvarna 732XP motorlu testere tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kullanım kolaylığı ve işi hızlı yapmasıyla beraber taşıma kolaylığı da sizlere yansıtılmaktadır. Böylelikle işlerinizde herhangi bir aksama olmaz ve kolay elden işinizi bitirirsiniz.

Her şeyin iyi olması için Husqvarna 732XP motorlu testere sizleri mutlu edecektir. Bahçedeki ve ormandaki işleriniz daha hızlı bir şekilde hallederken işinizden de tasarruf edeceksiniz. Ürünü internet ortamında uygun fiyatlarda bulabileceğiniz bağlantı linkini aşağıya tıklayarak bulabilirsiniz. En uygun fiyat ile karşınızda.

Husqvarna 372XP Motorlu Testere 5.3Hp 36 Diş Fiyatı