Husqvarna 445 Motorlu Testere 2.8Hp 36 Diş İnceleme

Testerede profesyonel bir kalite arıyorsanız eğer tüm sene boyunca kullanabileceğiniz yeni ve güçlü olan testere Husqvarna 445 Motorlu Testere her işinizde kolaylık sağlayacaktır. Bahçe işlerinizi kolaylaştırır ve geniş ürünleri de yer alması ile beraber ağaç kesme makinelerinin her birine ulaşmanız mümkündür.

Husqvarna 445 Motorlu Testere 2.8Hp 36 Diş Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel Husqvarna 445 Motorlu testere de X-torq motoru yakıt tasarrufunu sağlamaktadır. Emisyon seviyesini ise düşük tutmaktadır. Kolay çalıştırmayla beraber Smart Start ve yakıt pompasıyla beraber gelmektedir.

Testerede profesyonel bir kalite istiyorsanız yeni ve güçlü olan her zaman kullanabileceğiniz testereyi tercihe edebilirsiniz.

Bahçe işlerinizi kolaylaştırmak adına seçeceğiniz motorlu testere özellikleri, silindir hacmi 45.7 cm / 2.8 inç, güç çıkışı ise 2.1 kW – 2,9 HP, maksimum güç hızı 9000 d/d’dir. Önerilen motor hızımız ise 13000 d/d. Yakıt deposunun hacmi 0.45 litre, 15.22 fl oz, yakıt yüketimiyse 481 g/kWH, rölanti hızı 2700 d/di bugi ise Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A, elektrot açıklığında 0.5 mm / 0.02’dir.

Uygun fiyatlarda temin edebileceğiniz Husqvarna 445 motorlu testere sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. İşlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Uzun bir zaman boyunca çalışmanıza gerek kalmadan bahçedeki ya da ormandaki işlerinizi çok daha rahat bir şekilde yaparak, zamandan tasarruf sağlarsınız.

İnternet ortamından çok daha uygun bir şekilde alabileceğiniz linki aşağıda sizlere vereceğiz. Buradan yeni ürününüze ulaşabilir ve evinize ya da teslim adresi neresi olursa olsun, ayağınıza getirtebilirsiniz. Her zaman sizlere kaliteli bir hizmet verecek olması ile beraber kaliteli bir makine kullanmakta işleri daha çok yoluna sokar.

Husqvarna 445 Motorlu Testere 2.8Hp 36 Diş Fiyatı