KL AB17G-1.4 600ml 1.4mm Üsten Plastik Depolu Boya Tabancası İncelemesi

Boya tabancası uygulamalarda etkin bir hız kazandıran ve aynı zamanda da çalışmaların düşük hata payı ile gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Boya tabancaları sayesinde daha az boya kullanarak, daha geniş yüzeyleri boyamak mümkün oluyor. İş gücü, zaman ve boya tasarrufu sağlayan boya tabancaları, sektörel olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. KL AB17G-1.4 600ml 1.4mm Üsten Plastik Depolu Boya Tabancası modeli güçlü püskürtme kuvveti sayesinde boyanın yüzeye akma yaşanmadan tutunmasını sağlar. Böylelikle ister duvar ister de ürün boyama işlemi olsun fark etmeksizin yüzeyde boyanın etkin biçimde tutunması sağlanabiliyor.

Boya tabancasının güçlü püskürtme kuvveti kadar, boyanın açısı kapsamında bulunan tüm yüzey alanına eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Böylelikle kesintisiz olarak basit biçimde yüzey genelinde boyama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de tek elde kullanılabilen ürünün seri biçimde yüzey üzerinde püskürtme işlevi ile gezdirilmesi ile boyama işlemi etkin biçimde tamamlanabiliyor. Ürünün geniş depo haznesine sahip olması ile boya ilavesi için sık sık işlemin kesintiye uğramasına gerek bulunmaz. Ayrıca deposunun üstte bulunması hem püskürtme açısı açısından önemli bir fonksiyonellik kazandırır hem de daha etkin bir boya püskürtme kabiliyeti sağlar.

KL AB17G-1.4 600ml 1.4mm Üsten Plastik Depolu Boya Tabancası Özellikleri

Üst kısımda bulunan 600 mililitrelik boya depo haznesi sayesinde kesintisiz olarak uzun süreli boyama sağlar. KL AB17G-1.4 üsten plastik depolu boya tabancasının boya deposu yerinden sökülebiliyor. Böylelikle hem boya doldurma işlemleri hem de işlem sonucunda deponun temizlenmesi işlemleri daha kolay şekilde yapılabiliyor. Boyama işlemi sonucunda boya haznesi yerinden kolayca söküldükten sonra su altında iyice yıkanabiliyor. Böylelikle boya artığı kalmasına bağlı bir sonraki boyama işleminde problem teşkil etmemesi mümkün oluyor. Ürünün 3 bar kapasiteli hava basıncı püskürtmenin eşit ve kuvvetli şekilde yapılmasını sağlıyor. Ayrıca 1.4 milimetrelik iğne memesi çapı sayesinde fazla boya püskürtülmesi riski de bulunmaz.

KL AB17G-1.4 600ml 1.4mm Üsten Plastik Depolu Boya Tabancası fiyat