KL HDA1512 1900Watt 255mm Tablalı Gönye Testere İncelemesi

Testere sistemlerinde yaşanan gelişmeler ile birlikte sektörel olarak ürünlerin kesimlerinde daha profesyonel sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle de üretim ve proje uygulamalarının gerçekleştirildiği dönemde hızlı kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesi üretim sürelerinin kısaltılmasına yardımcı olur. Daha hızlı ve daha profesyonel çalışma sağlayan tablalı gönye testere modelleri ile en yüksek performansta hassas kesim işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Farklı niteliklerdeki ürün gruplarına yönelik kesim işlemlerinin uygulanabilmesi sayesinde her sektörde mevcut olan kesim ihtiyaçlarına yönelik kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. KL HDA1512 1900Watt 255mm Tablalı Gönye Testere ürünü, yeni nesil tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Tablalı yapısı sayesinde her türlü ürünün rahatlıkla kesimine imkan veren bir zemin yüzeyine sahiptir. Böylelikle tüm alanlarda kesin ve hatasız bir kesim işleminin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. İş güvenliğini en yüksek seviyede oluşturacak niteliklerdeki özel sistem yapısı ve parçaları ile daha güvenli kesimler yapılabiliyor. Dayanıklı parçaları sık sık bakım gerektirmediği ve kesintisiz olarak uzun süreli kullanıma dayanıklı olduğundan uzun ömürlü kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

KL HDA1512 1900Watt 255mm Tablalı Gönye Testere Özellikleri

1900 Watt kapasitesindeki elektrik gücü ile çok güçlü bir motoru bulunan tablalı gönye testere, dayanıklı malzemeleri ile en zorlu ürünlerde dahi kolay ve hassas bir kesim gerçekleştirebiliyor. Güçlü ve dinamik parçaları dahilinde kesim işlemini yerine getiren bıçağının 255*16 milimetrelik çapının bulunması kalın malzemelerde de zahmetsiz kesim işleminin gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Farklı sınıf ve gruptan ürünlerin kesimleri yüksek hassasiyette gerçekleştirilebiliyor. Tablalı gönye testere modelinde maksimum kesme; 0 derecede 55*125 milimetre, 0-45 derecede 55*80 milimetre, 45-0 derecede 45*125 milimetre ve 45-45 derecede 45-80 milimetre seviyesinde bulunur. Böylelikle kesim açı derecesine göre daha hassas nitelikli kesim işlemlerinin zahmetsiz şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün olabiliyor.

KL HDA1512 1900Watt 255mm Tablalı Gönye Testere fiyatı