KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazermetre İncelemesi

KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazermetre İncelemesi

Sıradan ölçümler için kullanılan standart metreler sürekli kullanımında zaman kaybıyla birlikte hassas ayarları göstermeyebilir. Bu problemi ortadan kaldırmak için tasarlanan lazermetreler KL firmasının son teknoloji üretimi ile yeni bir forma dönüşüyor.

Akıllı telefon, tablet vb. cihazlarınızla uyum sağlayabilen bir lazer metre saniyeler içerisinde en hassas ölçümleri tamamlayabilecektir.

Özellikle çevre mühendisliği ve peyzaj gibi alanlarda tercih edilen bu ürün 40 m kadar bir alanda en net sonuçları verecektir. Üründe açma kapama, kaydetme gibi düğmelerle birlikte dijital bir ekran bulunmaktadır.

Alan ve hacim ölçümlerinizi en hassas ayarlarla gerçekleştirecek olan KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazermetre oldukça makul fiyatlarda sizlerle buluşuyor.

KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazermetre Özellikleri Nelerdir?

Bu cihaz ile hareket halinde iken bile sürekli bir ölçüm yapabileceksiniz. Engebeli ortamlarda dahi kusursuz alan ve hacim hesaplamalarını gerçekleştirebileceğiniz KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazer metre geniş aydınlatmalı bir dijital ekrana sahiptir.

Ölçme hassasiyeti +/- 2 mm olan bu cihaz 40 metreye varan ölçümleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sadece 100 gram ağırlığındadır ve küçük bir cebe sığabilecek ebatlardadır.  Ürünün sipariş verilmesi durumunda bir taşıma çantası hediye olarak gönderilecektir.

Tabii ki genellikle bu aletin çalışma sahası genelde beton zeminler olduğundan düşme ve dış etkilere karşı dayanıklı olması gerekir.  KL firması bu durumu göz önünde bulundurarak oldukça esnek ve darbelere karşı mukavemet gücü yüksek bir malzeme ile cihazı kuşatmıştır.

Kauçuk kaplama dış kabı ise sürekli kullanım durumunda elinizin yorulmasını engelleyecek bir yapıya sahiptir.  Ip derecesi IP54’tür.  1,5V bataryası ile uzun müddet işlerinizi aksatmadan gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Her alan türünde kusursuz sonuçlar ve dijital ekran ile 3 boyutlu ölçümler yapmak için ideal bir üründür.

Fiyatları İçin

KL KLLZM40 40m Profesyonel Lazermetre