KL KLOM50 3Hp 50cm Palalı Benzinli Zincirli Testere İncelemesi

Günümüzde tüm ağır iş ve uygulamalara yönelik olarak modernizasyon çözümleri bulunuyor. Özellikle de iş makinelerinin daha aktif şekilde sektörel olarak kendisine yer edindiği 21. yüzyıl da benzinli zincirli testere ürünleri, ağırlıklı olarak ağaç kesim çalışmaları alanında etkin şekilde kullanılır. Ağaç, odun gibi ürünlerin çok daha hızlı şekilde ve çok daha basit biçimde kesilmesine olanak sağlayan benzinli zincirli testere modellerinde, kullanım ihtiyaçlarına yanıt verecek farklı özellikler bulunmaktadır. KL KLOM50 3Hp 50cm Palalı Benzinli Zincirli Testere ürünü de palalı yapısı ile de çok daha özel ve çok daha güçlü kesim uygulamalarının gerekli olduğu alanlara yönelik yanıt vermektedir.

Yüksek kapasiteye sahip olması sayesinde çok kısa bir süre içerisinde en zorlu ve en kalın ağaç ya da odun gibi ürünlerin dahi kusursuz şekilde kesilmesine yardımcı oluyor. Güçlü motoru sayesinde çok yüksek hızda testere dönüşü gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde kesilecek üründe çok daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebiliyor. Bu durumda ürünün kesim işlemlerinde önemli bir efor ve zaman tasarrufu elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

KL KLOM50 3Hp 50cm Palalı Benzinli Zincirli Testere Özellikleri

Benzinli çalışma prensibine sahip olan palalı zincirli testere modeli 3 HP yani 3 beygir motor gücüne sahiptir. Bu şekilde çok güçlü çalışma gerçekleştiren motoru ile en zorlu ve en komplike kesim işlemlerin dahi etkin sonuçlar alınmasını sağlıyor. 49.3 cc silindir hacmi bulunan testere, dakikada 7000 ile 9000 aralığında değişen bir devir hızına sahiptir. Ayrıca 500 ml gibi büyük tank kapasitesi sayesinde uzun süre yakıt doldurmadan kesintisiz çalışma gerçekleştirebiliyor. Yakıtına yönelik yağ oranı ise 1 litrelik benzinde  60 gram yağ şeklindedir. Ala boyu 50 santim olduğunda çok daha geniş bir kapsamda çalışma imkanı da oluşturur.

KL KLOM50 3Hp 50cm Palalı Benzinli Zincirli Testere fiyatı