KL KLZ50CN 50mm Başlı Rulo Çivi İncelemesi

Günümüzde pek çok sektörde yoğun kullanımı bulunan havalı el aletleri sayesinde işletme ve üreticilerin seri uygulama gerçekleştirme fırsatı bulunuyor. İş makineleri teknolojileri alanında yaşanan gelişmeler ışığında çivi çakma işlemlerine yönelik geliştirilen yüksek basınç sistemleri bulunuyor. Yüksek basınçtan oluşan hava yardımı ile en sert zeminlere dahi çivilerin çakılması işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Çoğu sektörde çivi çakma işlemi için efor ya da zaman harcanmasına gerek olmadan çakma işleminin tamamlanmasına imkan sağlıyor. Ancak bu denli önemli avantajlar sağlayan havalı çivi tabancaları limitli kartuşlara sahiptir. Bu yüzden de kartuşlarının limiti bittiğinde yeniden doldurulması gerekir. KL KLZ50CN 50mm Başlı Rulo Çivi ürünü havalı çivi tabancasının kartuşu bittiğinde pratik şekilde yeniden doldurmaya yardımcı olur.

Doğrudan havalı çivi tabancalarının kartuşu için üretilmiş olması sayesinde, tek tek çivilerin kartuşa yerleştirilmesi ile uğraşılmıyor. Birbirlerine rulo şeklinde bağlı olan başlı çiviler, havalı çivi tabancası kartuşuna hızlıca yerleştirilebiliyor. Böylelikle çivisi bitmiş olan havalı çivi tabancası çok kısa bir süre içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmektedir. Çok dayanıklı olan başlı çivilerin hem sert zeminlere, hem yüksek basınca hem de uygulandığı alandaki olumsuz etkenlere karşı yüksek direnci bulunuyor. Bu durumda çivilerin uzun ömürlü kullanımının mümkün olmasını sağlıyor.

KL KLZ50CN 50mm Başlı Rulo Çivi Özellikleri

Rulo şeklinde birbirine bağlı başlı çivilerden oluşturulan ürün 50 milimetre çapa sahiptir. Ürün paketinde bulunan her bir çivinin başlı tipte olmasının dışında 50 milimetrelik çapı bulunuyor. Bu nedenle de üründe bulunan çiviler, 50 milimetrelik çapa sahip olan havalı çivi tabancalarında kullanıma uygundur. Tüm pakette 9 bin adet başlı 50 milimetre çaplı çivi bulunan ürün, rulo formunda geliştirildiğinden ve her çivi birbirine bağlıdır. Bu sayede havalı çivi tabancasının kartuşuna yerleştirme esnasında kesinlikle fazla uğraşılmasına gerek olmadan, pratik biçimde yerleştirilmesi gerçekleştirilebiliyor. 50 mm çaplı başlı çivilerin kullanımı için uygun olan havalı çivi tabancası modeli ise KLZTCN70 modelidir.

KL KLZ50CN 50mm Başlı Rulo Çivi fiyatı