KL SH15 15m Spiral Basınçlı Hava Hortumu İncelemesi

Havalı zımba ve çivi makineleri ile imalat sektöründeki uygulamalarda önemli bir hız kazanılıyor. Bu yüzden de mobilya imalatı, döşeme hizmetleri, kapı ve pencere uygulamaları gibi sektörlerde havalı makine ürünleri yoğun olarak kullanılıyor. Bu tip makinelerin yüksek basınç ile işlemleri gerçekleştirmesi için gerekli olan basınçlı havanın temin edilmesi basınçlı hava hortumları sayesinde olur. Yüksek dayanıklılığa sahip olan basınçlı hava hortumu sayesinde yüksek basınçlı havayı oluşturan cihazdan, makineye havanın akışı sağlanır. Bu sayede de makinenin sorunsuz ve kesintisiz kullanımı gerçekleştirilebilir. KL SH15 15m Spiral Basınçlı Hava Hortumu ürünü ise, spiral formu sayesinde her noktaya erişim imkanı sağlayacak geniş bir çalışma alanı sağlar.

Spiral formunun getirmiş olduğu avantaj ile kullanıldığı alanda fazla yer kaplamaması ve kesinlikle hortumun dolanması gibi sorunların yaşanmaması gibi fırsatlar oluşturur. Spiral basınçlı hava hortumunun, spiral formu sayesinde havalı makinenin kullanılacağı mesafeye kadar olacak şekilde açılması/uzaması sağlanır. Böylelikle geriye kalan kısımlarının çalışmaya engel teşkil etmesi ya da daha farklı sorunlara neden olmasının önüne geçilmektedir. Rahatlıkla her mesafeye kadar uzama potansiyelinin bulunması sayesinde de havalı makinelerin çok daha geniş bir alanda rahatlıkla kullanılabilmesine imkan veriyor.

 KL SH15 15m Spiral Basınçlı Hava Hortumu Özellikleri

Havalı makine ürünlerinin kullanımı için son derece işlevsel bir tasarıma sahip olan KL SH15 ürünü, 15 metreye kadar uzayabiliyor. 15 metrelik bir alan içerisinde havalı makinelerin rahatlıkla kullanımına imkan veren ürünün spiral tasarımı ile kullanım konforunun daha yüksek olmasını sağlıyor. Hem yüksek basıncın getirmiş olduğu ciddi kuvvete karşı hem de dışarıdan gelebilecek baskı ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığının bulunması uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Özellikle de kolay kolay yıpranmayan yapısı sayesinde her türlü çalışma ortamı içerisinde etkin bir şekilde kullanılabiliyor. Kesintisiz olarak uzun süreler, en yüksek performansta ve verimlilikte kullanım açısından uygun dayanıklılığa ve kaliteli malzemeye sahiptir.

KL SH15 15m Spiral Basınçlı Hava Hortumu fiyatı