Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası İncelemesi

 

Yüksek basınçlı yıkama makinaları genel olarak oto yıkama makinesi olarak bilinmektedir. Yüksek basınçlı yıkama makinelerinin çalışma yöntemini bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Bu çalışma şekliyse yüksek basınçta olduğundan tertemiz bir temizleme yapmaktadır. Su moleküllerinin her birinin bir araya gelişiyle beraber Lavor Tıger Extra makinesi elektriksel işleme girer ve birlikte kutuplaşmayı oluşturup temas etmiş oldukları her şeyi temizlemektedir. Lavor Tıger Extra makinesinin yüksek basınç olması ile birlikte dar hortumu ve hareketli gövdesi işlerinizde daha büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Özelliği Nedir?

Lavor Tıger Extra 130 Bara sahiptir. 450 Litre debi, motor gücü olarak da 2100 Watt / 220 V bulunmaktadır. Otomatik stop sistemi bulunuyorken, hortumun uzunluğu 6 metredir ve ağırlığı ise 11 kilogramdır.

Lavor Tiger extra pratik kullanımı adına dikey olarak hazırlanmıştır. Dahili olan by-pass siboplu ve 3 pistonlu alüminyum pompalı kafasıyla beraber otomatik durdurma sistemi, ergonomik tutmalı ve güç kapasitesi olan tüfek ucu sert yüzeler adına ideal olmaktadır.

Deterjan atma özelliğiyle yüzey temizliği adına çözüm olan ve inatçı lekelerde dahi etkili olan bir makinedir. Hobi olan işler de kullanmanız adına mükemmel özelliklere sahiptir. Bundan dolayı kullanımın da kolay olması sizleri hafifletecektir.

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Nerelerde Satılır?

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası satın almayı düşünüyorsanız mağazalardan ve internet sitesinden uygun fiyata satın alabilirsiniz. Belirlediğiniz yere kadar temin edilecek olan Lavor Tıger Extra makinesine ulaşabilirsiniz.

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Fiyatı