Ledli Etanj Armatür 6500K 36W-KFL146 İncelemesi

Ledli Etanj Armatür Hakkında

Günümüzde Ledli Etanj Armatür’ün kullanım alanları avantajlı özellikleriyle oldukça genişlemiştir.  Hastaneler başta olmak üzere okullarda, otoparklarda, üretim tesisleri ve fabrikalarda, stok ve depo alanlarında alışveriş merkezlerinde, satış ofislerinde,  ilaç fabrikalarında, soğuk hava depolarında, gıda işletmelerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında ciddi talep görmektedir. Su ile dolu olan ya da nemi görme olasılığı yüksek mekanlarda kullanılacak armatürlerin muhafazaya alınması gerekmektedir. Bu yüzden Ledli Etanj kullanmanın her açıdan avantajı yüksek olacaktır.

 

Bilinçli Işıklandırma Sistemi

Teknolojinin gelişimiyle birlikte ışıklandırma da gelişim göstermiştir. Su geçirmeyen ledli etanjlar da bu gelişimin ürünlerinden yalnızca biridir. Bilinçli yapıladırılmış bir aydınlatma sistemi, kullanılan mekana büyük artılar sağlayacaktır. Bir ışıklandırma sisteminin suya ve neme karşı dayanıklı olması, o mekan için büyük oranda avantajlıdır.

Bu ürün, aynı zamanda UV ışınlarına dayanım özelliği de göstermektedir. Sararmayan, yüksek ışık geçirgenliğine sahip PMMA teknolojisiyle üretilmiştir. Homojen bir ışık yayılımına sahiptir.

Ürünün fiyat bilgisi için

Ledli EtanjArmatür 6500K 36W