Makita 9557HNRGX Avuç Taşlama Makinası 840W 115mm Elmas Testereli İncelemesi

Makita Avuç Taşlama Makinesi Profesyonel Kullanımlar İçin

Makita Avuç Taşlama Makinesi, her tür kullanıcının takım çantasındaki temel bir bileşen olan güvenilir bir markadır. Bir taşlama makinesi en başta kesme işlemlerinde, daha sonra polisaj ve talaş kaldırma gibi işlemlerde kolay kullanımı gerektirir ve farklı ürünlerle çalışması göz önüne alındığında kendisinden çok amaçlı bir hizmet beklenir. 115 mm’lik disklerin kullanılabildiği avuç taşlama makineleri bu alanda en yaygın kullanılan taşlama makineleridir ve alanında uzman ve profesyonel markalarla çalışmayı gerektirir. Çünkü profesyonel kullanıcılar tarafından uzun ömürlü olma koşuluyla birlikte profesyonel bir kullanım deneyimi aranır. Makita Avuç Taşlama Makinesi 115 mm boyuta sahiptir ve 115 mm’lik diskler kullanılmasını gerektirir. Makita avuç taşlama makineleri özellikle ev kullanıcıları arasında oldukça popüler ve çok bilinen bir markadır. Ve bu nedenle güvenilir olarak da bilinir. Eğer evin içinde tek sıra kesim yapılacaksa, Makita 115 mm’lik avuç taşlama makinesi onun kullanımı için yeterli olacaktır ve birkaç metrelik bir ahşap kullanıcı tarafından duraksamadan kesilebilecektir.

Ayrıca disk boyutu küçüldükçe makinenin devri artacaktır bu da özellikle metalleri keserken ya da metalleri parlatırken ihtiyacını olan devir gücüdür. Fakat elbette yüksek devir hızı daha hızlı ısınmaya yol açacaktır kullanıcıların buna çok dikkat etmesi gerekir. Bu yüksek devir hızı aynı zamanda daha fazla hata yapmanıza sebep olabilir fakat buna dikkat ettiğiniz müddetçe bir sorun oluşmayacaktır.

Makita 9557HNRGX Avuç Taşlama Makinası 840W 115mm Elmas Testereli ürünün teknik verileri şunlardır:

Sürekli Akım Girişi840W
Kapasite
 Kesici:115mm
 Aşındırıcı:115mm
 Çanak:115mm mm
Boşta Devir11000devir/dk
Net Ağırlık1.6kg
Akım3.8Ah
Uç BağlantısıM14

Makita 9557HNRGX Avuç Taşlama Makinası 840W 115mm Elmas Testereli paketinin ambalaj içeriğinde sizi şu ürünler beklemektedir:

Yan sap

Siper,

Aşındırıcı taş

Anahtar

Elmas testere

Ürünün fiyat bilgisi için

Makita 9557HNRGX Avuç Taşlama Makinası 840W 115mm Elmas Testereli