Makita GA7060 Büyük Taşlama Makinası 2200W 180mm İncelemesi

Makita Büyük Taşlama Makinesi Profesyonel Tercih

Makita Büyük Taşlama Makinesi ile metalden paslanmaz malzemelere kadar kesme, zımparalama ve taşlama işlerinizi profesyonel bir şekilde  kolaylıkla halledebilmeniz için tasarlanmış alanında uzman olan bir markanın profesyonel bir ürünüdür. Kesme ve aşındırma işlemlerini  yüksek hızda dönerek gerçekleştirmeye yarayan çok kullanışlı bir alettir.  Makita’nın büyük taşlama makinesi çift yalıtımlı bir donanıma sahiptir böylelikle makinenin daha emniyetli bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Yan sap, somun anahtar ve koruyucu siper Makita Büyük Taşlama Makinesi’nin ambalajının içinde sizleri bekleyen diğer ürünlerdir. Makita, profesyonellerin markasıdır ve bu taşlama makinesi yenilenmiş bir gövde yapısına sahiptir. Ayrıca makinenin sıcaklık direnci artırılmıştır böylece sizi daha emniyetli bir kullanım deneyimi beklemektedir.

Makinedeki Labirent Sistemi ve Zigzag Vernik Uygulaması sayesinde makinenin motorunun tozdan korunması amaçlanmıştır. Bu, motorun kullanım kapasitesinin korunması anlamına gelen önemli bir özelliktir. Ayrıca makinenin kafa kısmını sökerek farklı konumlarda da monte edebilirsiniz.

Eğer yoğun bir döküm taşlama işini yapmanız ya da çok büyük taşlarda kesme işlemlerini yapmanız gerekiyorsa alanında öncü olan Makita markasının büyük taşlama makinesini düşünmeden deneyimleyebilirsiniz.

Makita GA7060 2200W Büyük Taşlama Makinesi ile ilgili teknik veriler

Sürekli Akım Girişi2200W
Kapasite180mm
Uç BağlantısıM14
Boşta Devir8500devir/dk
Net Ağırlık5.5kg
Akım10Ah
Uzunluk473 mm mm
Kablo Uzunluğu2,5 m

Ayrıca Makita GA7060 Büyük Taşlama Paket içeriğinde şu ekipmanlar bulunmaktadır:

  • Taşlama taşı,
  • Yan sap,
  • Anahtar,
  • Siperlik.

Bütün elektrikli makinelerde olduğu gibi taşlama makineleri için de garanti ve servis büyük önem arz etmektedir. 180 mm çapında olan bu büyük taşlama makinesi 180 mm çapında disk kullanımına uygundur. Disk boyutu bu noktada en çok da büyük işler için önem kazanmaktadır. Profesyonel kullanıcılar işlerini daha hızlı tamamlamak adına büyük taşlama makinelerini tercih ederler, çünkü bu onlara daha çok zaman kazandırır. Makita markası alanında uzman olduğu için profesyoneller tarafından rahatlıkla tercih edilecek bir markadır.

Ürünün fiyat bilgisi için

Makita GA7060 Büyük Taşlama Makinası 2200W 180mm