Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm İncelemesi

Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm İncelemesi

Bilindiği üzere granit kesimi son derece külfetli işlerden bir tanesidir. Granitlerin istenilen seviyede planlandığı gibi kesilmesi hassasiyet gerektirmektedir. İşlemin mutlak süratle kaliteli bir testere ile yapılması önem arz etmektedir. Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm granit kesimi bakımından kullanıcılardan tam not almış bir alettir. Ürün profesyonel, günlük ve endüstriyel kullanma açısından oldukça elverişlidir. İşini kaliteli bir şekilde yapması neneni ile profesyonel kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Pro-Cut firması tarafından tasarlanmış olan granit testeresi Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün daha fazla talep edilen ender ürünlerden bir tanesidir.

Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm Özellikleri

Granit testeremiz 300 mm olup son derece ideal bir boyuttadır. Granitlerde yoğun olarak kullanıldığı gibi aynı zamanda doğal taş kesimi içinde kullanıma bir hayli elverişlidir. Testeremizin modeli 300 AB’dir. 3 mm kalınlığına sahiptir. Elmas yüksekliği ise 7 mm’dir. Sulu kullanıma uygun olduğu gibi kuru kullanımını da uygundur. Testeremiz bu özelliği ile piyasada bulunan diğer testereler arasında benzersizdir. Pek çok sert malzemenin kesimine elverişlidir. Tezgâh gibi makinelerde çok rahat bir şekilde kullanım imkânına sahiptir. Granitlerin esterlerde, ebatlama hatlarında basit bir şekilde kullanılabilmektedir. Granitlerin yapısındaki fiziksel ve kimyasal çeşitlilik neden ile her granit her testere ile kesilememektedir.  Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm ürünümüz kullanım açısından hemen hemen her graniti kesebilmektedir.

Testeremizin göbek çapı 24.4 mm’dir. Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm ürünümüz kullanım açısından da son derece basit bir hale indirgenmiş olup her kesimden bireyin rahatlıkla kullanabileceği tarzda geliştirilmiştir. Testeremiz kalitesi yanı sıra uygun fiyatı itibari ile de sevindirmektedir. Dolayısı ile müşterileriz testeremizi alım hususunda herhangi bir maddi külfet ile de karşı karşıya kalmamaktadır.

Fiyat İçin:

Pro-Cut PR51145 Granit Testeresi 300mm