Rico 007-RC3465 / 65mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma

El aletleri yaşamımızın her yerinde bulunur. Gündelik hayatımızı kolaylaştırabilmek ve her geçen gün bir yenisi öne sürülür. El aletleri her zaman kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Bu ürünümüz Rico 007-RC3465 köşe ağır lokma ürünüdür.

Rico 007-RC3465 / 65mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma Özelliği Nelerdir?

Seri bir şekilde cıvataları sökme, somunları sökmek ve takmak için tercih edilen el aletidir. Lokma aletini tek başına kullanamazsınız.

Genel olarak çeşitli boylarda bulunur. Bu kollara da lokma kol denmektedir. Lokma kolunun yanındaysa kullanımı hızlandırabilecek be basitleştirebilen cırcır adı verdiğimiz mekanizma bulunur. Bu kolla da çıkarmış olduğu sesten dolayı, cırcır kolu denir. Cırcır sıkma ve sökme yönü olacak şekilde çift taraflı çalışır. Üstünde değişim sağlayabilen düğme veya çift taraflı ters yönlerde çalışan lokmalar bulunurken, köşe ağır lokmada da bulunmaktadır.

Rico 007-RC3465 adından da anlayabileceğiniz gibi köşe ağır lokma modelidir. Bu modelden de daha farklı çeşitlere ulaşabilirsiniz. Cıvataların sökülüp takılma gibi olayı olduğundan lokma takımları arasına girmektedir.

Farklı özelliklerde olsa da en iyi markalardan birisi de Rica markasıdır. Köşe ağır lokma modelinde Rico 007-RC3465 model size uygun olacaktır. Bunun dışındaysa setler halinde de satın alabilirsiniz. Krom kaplı olarak üretilmiş olan setleri tercih ederseniz eğer Rica modelininkinden alabilir ve uzun seneler de kullanabilirsiniz.

Köşe lokma dışında, düz, yıldız, torx, allen gibi çeşitli ürünlere de aşağıda vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki link Rico 007-RC3465       modelin fiyatına ve ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz adrese kadar teslim yapılır. Hiç uğraşmadan alışverişe çıkmadan el alet eşyalarınızı ayağınıza getirebilirsiniz.

Rico 007-RC3465 / 65mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma