Sinbo Blender SHB 3107 Çoklu El Blender Seti

Sinbo Blender Ürün Özellikleri 

Sinbo SHB 3107 Blender her kadının mutfağında sahip olması gereken en önemli yardımcısıdır. 2 yıl garantili olarak satılan Sinbo Blender farklı kademelere sahip olan hız kontrolü özelliği sayesinde aynı zamanda turbo fonksiyonu ile en yüksek hızda sürekli olarak çalışma sağlayabilmektedir. SİNBO tarafından geliştirilen özel teknoloji sayesinde motoru en yüksek güçte dahi sessiz olarak çalışmakta olup DC Motor teknolojisi ile uzun yıllar boyunca cihazınızı kusursuz bir şekilde kullanmanız mümkün hale getirilmektedir.

Sinbo Blender Ürün Avantajları

Cihazla verilen aparatlar arasında rendeleme aparatı, dilimleme aparatı, mikser aparatı, çırpıcı aparatı gibi çok sayıda aparat yer almaktadır. SİNBO SHB 3107 blender, mikser ve rondonun set olarak size satıldığı çok yönlü bir üründür. Bu ürün sayesinde ayrı ayrı 3 parça küçük ev aleti almak yerine tek bir set satın alarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yine aynı şekilde set olarak satıldığı için mutfağınızda daha küçük bir alan kaplamakta ergonomik tasarımı ile işlerinizi kolay bir şekilde yapmanızı mümkün kılmaktadır. Üretiminde paslanmaz çelik kullanıldığı için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde Sinbo blender kullanabilir, mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olacak bu ürün ile her türlü işinizi artık çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Doğrayıcı hazne kapasitesi diğer setlere oranla çok daha yüksek olduğu için Sinbo SHB 3107 blender seti çok daha rahat bir kullanım imkanı sağlarken yapacağınız her yemekte size eşlik edecektir. Ürün siparişi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.