Sinbo SCM 2934 Kahve Değirmeni Öğütücü Ürün İncelemesi

Sinbo SCM 2934 Kahve Değirmeni Ürün Özellikleri 

Sinbo SCM 2934 Kahve Değirmeni Öğütücü – Baharat Öğütme Makinası  evinde pratik ve kullanışlı bir öğütücü arayan kişilere hitap eden ekonomik fiyatı ve ergonomik tasarımı ile öne çıkmaktadır. Kahve öğütücü olarak satılmasına rağmen içerisinde tane karabiber, fındık ve ceviz çekilmesi gibi farklı pek çok öğütme işleminde de kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir alettir.

Mutfağınızda sıklıkla kullanacağınız, hayatınızı kolaylaştıracak ve sürekli tezgahın üzerinde yer alacak Sinbo Kahve Değirmeni şık tasarımı ile aynı zamanda mutfağınızın da süsü haline gelecektir. Cihazı sürekli çalıştırmak yerine çalıştırma düğmesine arada parmağınızla basıp çekerek çalıştırmanız hem motorunun zarar görmesini engelleyecek hem de çekilmeyen iri parçaların aşağıya düşerek tamamen toz haline gelmesi açısından tavsiye edilmektedir. 110 W güce sahip olan motoru ile kablosuz kullanım özelliği de sunan cihaz 56 gr. hacme sahiptir.

Sinbo SCM 2934 Kahve Değirmeni Ürün Avantajları 

Cihazın en önemli özelliği paslanmaz çelik bıçak teknolojisine sahip olarak üretilmesidir. Bu sayede cihazda yer alan ve öğütme işlemini gerçekleştiren bıçaklar keskinliğini uzun yıllar boyunca korur ve ilk günkü performans ile çalışmaya devam eder.

Aynı zamanda tuz öğütme işlemini de gerçekleştirebilen cihazın 2 yıl garantisi bulunmakta olup yaşanan herhangi bir arızada yetkili servis cihazı evinize gelerek teslim almakta ve arızası giderildikten sonra yine aynı adrese teslim edilmektedir. Kapak yukarı çekilerek açıldıktan sonra öğütücü haznesine öğütmek istediğiniz baharatı ya da kahveyi koyup ardından kapağı yeniden kapatarak siyah düğmesine basarak çalıştırmanız yeterli olacaktır.Ürün siparişi için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.