Sola BIG X 3 100 Su Terazisi Alüminyum 100cm İncelemesi

Sola BIG X 3 100 Su Terazisi Alüminyum Hakkında

Sola BIG X 3 100 Su Terazisi Alüminyum, yüzeyin düz olup olmadığını eğimin ne derece bulunduğunu ölçmek için tasarlanmış profesyonel kullanım deneyimi yaşatan bir üründür. Ergonomik bir tasarıma sahip olan Sola BIG X 3 100 Su Terazisi Alüminyum, standart pozisyonda  0.5 mm yani 0.0029°, ters ölçüm durumunda ise 0.75 mm yani 0.043° ölçme kapasitesi sunmaktadır.

Isı değişiminden etkilenmeyen bir tüp yapısına ve montaj biçimine sahiptir böylece en kusursuz ölçme deneyimini sağlar. Yani ürünün en büyük avantajıdır. Kolay anlaşılır şekilde tasarlanmış yatay tüpleri, gün ışığında kolaylıkla görülebilen gözler ve büyütülmüş lens seçenekleri de ürünün sahip olduğu diğer avantajlardandır. Statik elektrikten etkilenmemesi için geliştirilen özel tasarımlı tüp halkası bulunmaktadır.

Alüminyum profil ve kırmızı ekopsi ile kaplı sağlam bir gövdeye sahiptir. 51×25 mm ölçüleriyle ve 630 g/m profil ağırlığıyla hafif ve kusursuz kullanımların vazgeçilmez ürünü olacaktır.  1 yatay göze 1 de dikey göze sahip olan ve darbe emici uç kapaklarına sahiptir. Bu ürün her teknik adamın ve her profesyonel kullanıcının elinde kesinlik bulunması gereken bir ürün olma özelliğine sahiptir.

Sola markası profesyonel kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını dinleyen bir öncü markadır. Eğimin kusursuz bir şekilde ölçülebilmesi için gereken en önemli teknik alet klasik su terazileridir. Günümüzde android telefonlar için geliştirilen sanal dijital su terazileri de iddialı bir kullanım sunmaktadırlar fakat profesyonel kullanıcılar için hata payına yer yoktur bu nedenle klasik ve elle tutulur bir su terazisinin yerini tutamaz. Sola markası klasik su terazileri içinde yüzey düzlüğü ve eğim ölçümleri ihtiyacınızı en pratik ve hatasız yoldan karşılayabilecek olan su terazilerini üretmiş, ihtiyaçlara en profesyonel şekilde cevap veren öncü bir markadır.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek için

Sola BIG X 3 100 Su TerazisiAlüminyum 100cm