Sola BIG X 3 120 Su Terazisi Alüminyum 100cm İncelemesi

Sola BIG X 3 120 Su Terazisi Alüminyum 100cm Profesyonel Kullanım

Sola BIG X 3 120 Su Terazisi Alüminyum, yerin düzlüğünü anlamakta profesyonel bir kullanım sağlar, 100 cm uzunluğundadır. Sola BIG X 3 120 Su Terazisi Alüminyum, standart pozisyonda  0.5 mm yani 0.0029°, ters ölçümlerinizde ise 0.75 mm yani 0.043° ölçme derecesi sağlamaktadır. Ergonomik bir tasarıma sahiptir, kolay kullanımlar için geliştirilmiştir. Tüp yapısıyla ve montaj biçimiyle ısı değişiminden etkilenmeyen bir yapıya sahip olması en avantajlı özelliğidir. Yatay tüpleri kolay anlaşılır şekilde tasarlanmıştır ve büyüteçli lenslere ve gün ışığında kolayca görülebilen gözlere sahiptir. Tüp halkası da aynı şekilde statik elektrikten etkilenmeyecek şekilde tasarlanmış bir üründür.

Gövdesi alüminyum profilde ve kırmızı epoksi kaplı olup, darbelere dayanıklıdır. 51×25 mm ölçülerindedir ve 630 g/m profil ağırlığına sahiptir, hafif yapıda tasarlanmıştır. 1 yatay göze 1 de dikey gözü bulunmaktadır.

Sola BIG X 3 120 Su Terazisi Alüminyum, her teknik adamın, her profesyonel kullanıcının elinde bulunması gereken bir alettir. Sola, düzlemlerin eğim hatasını kusursuz bir şekilde tasarlanması için üretilmiş profesyonel bir markadır. düzlemlerin eğim problemlerini en kusursuz şekilde çözebilmeniz için profesyonel bir ürüne ihtiyacınız vardır. Sola markası alanında öncü olup aynı zamanda ekonomik bir üründür. Sahip olduğu avantajlı özellikleriyle siz kullanıcıların vazgeçilmez bir ihtiyacını en pratik yoldan karşılamak için tasarlanmış bir üründür. Yüzeyin eğimini en sağlam bir biçimde ölçebilmeniz için ihtiyacınız olan tek ürün klasik bir su terazisidir, günümüzde su terazilerinin dijital versiyonları çıkmıştır ve android telefonlar aracılığıyla cep telefonlarına indirilebilir şekilde tasarlanmıştır ve android telefonlarınız aracılığıyla size ölçüm deneyimi yaşatmaktadır fakat en güvenilir ölçümü size klasik ve elle tutulur bir su terazisi sağlayabilir.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

Sola BIG X 3 120 Su TerazisiAlüminyum 100cm