Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İncelemesi

Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İncelemesi

Stanley 170 yıllık deneyimi ile kusursuz tasarımda binlerce mükemmel ürüne sahiptir.

El aletleri alanında en yetkin ürünlerin patentine sahiptir. Bunlardan biri olan Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası konforlu kullanımı gerekse işlevselliği bakımından en kaliteli üründür.

Sadece 1.70 kg ağırlığındaki bu ürün, boyutları gereği en dar alanlarda dahi kullanım kolaylığı sanmaktadır. Güvenlik ve profesyonellik esaslı üretilmiş bu ürün 90 dakikalık şarj aleti ve LED ilavesiyle kullanışlılığını arttırmaktadır.

 

Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

   Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası çift vitesli şanzımana sahip olup ahşap, beton, metal vb. her zeminde çalışma olanağı taşımaktadır.

Şanzıman sayesinde sert zeminlerde ikinci vites, yumuşak zeminlerde birinci vites hız kontrolünü ayarlayarak işin kalitesini arttırmaktadır. Vidalama vb. uygulamalarda sağ sol dönüş hassasiyeti vardır. kabza kısmı titreşimin tamamını emebilmektedir.

Bunun yanında hafif olması ile çalışma sıklığına bağlı yorulmanızın önüne geçmiş olmaktadır. 22 kademeli tork mekanizması düzleme göre ayarlama ile profesyonel işçilik imkanı sağlamaktadır.

18 Volt gerilim ile 1,5 Ah Li-ion akü kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanında 55Nm ye varan tork gücüne sahip olmasıyla en zorlu işleri dahi kısa sürede halletmenizi sağlar. Yüksüz şekilde dakikada 0-430/ 0-1700 devir yapabilmektedir.

Tek elle kullanabileceğiniz bu mükemmel tasarım birinci sınıf motoru sayesinde sürtünmeden doğan ısınmayı sıfıra indirir. Bu avantajı ile Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinesı ömrünü maksimize etmek hedeflenmiştir. Metal yüzeylerde 13 mm derinliğe delme oranı varken ahşap yüzeylerde 35 mm kadar yüksek oranda delebilir. Tek kovanlı mandren sayesinde pratik uç değişimi yapabilirsiniz.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası