Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

    Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap  Li-ion çift aküye sahip kaliteli standartlarında darbeli matkap 18 Volt gerilimle çalışmaktadır.

Tork gücü 55Nm ye kadar çıkabilen bu ürün Ahşap yüzeylerde 35mm, metal yüzeylerde ise 13mm delme derinliğine sahiptir. Motoru kömürsüzdür. Bu sayede sürtünme temelli sorunlar sıfıra indirgenmiş olur ve ürünün uzun süre bozulmadan kalmasını sağlar.

Kompakt bir tasarıma sahip bu ürün çalışırken daha az enerji harcamanızı ve bu sayede yorulmadan uzun süre çalışabilmeyi sağlar.

Kullanım kolaylığı açısından kauçuk kabza titreşimi temelli emme özelliğine sahiptir. Li-ion akü yapısı sayesinde bekleme halinde iken de koruma altındadır. Tork ayarı 22 aşamadan oluşmaktadır. Şanzıman iki vitese sahiptir. Birinci vites hassasiyeti yüksek işlerde kullanılır. İkinci vitesse tork gücünü arttırarak daha zorlu işlerde kullanılabilir. Elektronik hız ayarlayabilme özelliği çalışma zemininin zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir.

Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

       Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap yüksüz 0-430/ 0-1700 devir atabilme hız potansiyeline sahiptir. Yüksek tork gücü sayesinde dakikada 0-25,500 darbe vurma gücüne sahiptir.

Özellikle tuğla beton vb. yapı malzemelerinde kullanılmaya uygun olup profesyonel kullanım sağlamaktadır. Kayar akü mekanizmasına sahiptir. Bu sayede akünün değiştirilmesi son derece pratik olmaktadır.

Otomatik çalışan mil kilidi 13mmdir ve yapısının metal olması sayesinde ucun çabuk değiştirilebilmesi sağlanmaktadır. Stanley’in 170 yıllık deneyimi ile hizmetinize sunduğu bu ürün LED aydınlatma teknolojisi ile de kaliteli iş olanağı sunmaktadır.

Güvenlik esaslı üretilmiştir. Tek elle kullanılabilir. Standart ekipmanında 2 adet akü, şarj aleti içermektedir. İş bitiminde ürünlerin saklanabilmesi için bir adet taşıma çantası da ek olarak verilmektedir.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley SBH20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap