Stanley STHT074455 Yankeski 180mm İncelemesi

Stanley STHT074455 Yankeski 180mm İncelemesi

Bilindiği üzere yan keskiler tel ve benzeri metalleri kesmek için kullanılan penseye benzer bir alettir. Birçok tamir işinde, kablo sıyırmada, kablo kesmede, tel kesmede oldukça işe yarayan bu alet iş alanına göre çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

Yan keski üretimini hizmet politikası merkezinde yer alan müşteri memnuniyeti esasına göre üreten Stanley firması sadece kar marjını yükseltmek için değil fayda sağlaması amacıyla da üretim yapmaktadır. Bu üründe bu hizmet politikası odaklı üretilmiş bir üründür. Yani dayanıklılığı ile,  satış fiyatları ile, kullanışlılığı ile kullanıcılarını memnun edecek bir üründür.

Stanley STHT074455 Yankeski 180mm Özellikleri Nelerdir?

Yazımızda belirtildiği üzere yan keskiler çalışma alanlarına göre farklı ebatlara sahip olabilmektedir. Stanley STHT074455 Yankeski 180mm ürünü adından da anlaşılacağı üzere 180 mm  ebatlarına sahip oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir üründür.  Özellikle elektronik alanındaki kullanımından son derece  memnun bıraktıran bu ürün indiksiyonla sertleştirilmiş ağız yapısına sahiptir.

Karbon çelik metalinden üretilen ağız yapısı deforme oranını minimize edere uzun yıllar kusursuz performans gösterecektir. Tabii ki pense, kerpeten gibi sürekli el basıncı ile kullanılan aletlerde olduğu gibi Yan keskide de tutma kabzası oldukça önemlidir. Tutma sapı sert plastik ile kaplanmış olan  yan keskiler kısa sürede elinizin ağrımasına neden olacaktır. Bu durumun farkında olan

Stanley firması yumuşak bir malzeme olan kauçuk ile Stanley STHT074455 Yankeski 180mm ürününü kuşatmış ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Konforlu bir kullanım imkanı sunan Stanley Yankeski 180 mm Control Grip çift malzemeli sapa sahiptir. Yine sapının üzerinde tırtıklar yer almaktadır. Bu tırtıklar Yan keski ile olan sürtünme yüzeyini arttırarak tutuş kolaylığı sağlamakta ve işlerinizi yaparken herhangi bir kayma olmasına engel olmaktadır.

Fiyatı İçin

Stanley STHT074455 Yankeski 180mm