Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm İncelemesi

Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm İncelemesi

      Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm yüksek ısıdan geçirilerek yapılan işlemler sonucu ekstra dayanıklılığı olan oldukça kullanışlı bir üründür. Uzun süreçte profesyonel kullanım olanağı sağlayan bu ürün karbon çelik yapılı çene yapısı sayesinde mükemmel işçilik çıkarmanızı sağlamaktadır.

Kesim işlemlerinin kusursuz olması pensenin yapıldığı metale bağlıdır. En üst kalitede maddeler kullanılarak üretilmiş Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm indiksiyon yollu sertleştirilmiş olması ile ultra keskin uçlara sahiptir. Her türlü yüzeyde kolaylıkla kesme işlemi yapılabilmesine olanak sağlayan bu özellik ile uzun süreçte deformasyon söz konusu değildir.

Oldukça kaliteli olduğundan hemen hemen her türlü mekanik etkiye dayanıklıdır. Bunun yanında nemli vb. yüzeylere karşı da direnç göstermektedir. Son derece kullanışlı bu ürün 0.2 kg ağırlığında olup kullanırken yorulmamanızı sağlar.

Muhteşem tasarımı sayesinde kullanımının konforlu olması ile birlikte oldukça estetik bir görünüm kazanmaktadır. Sap kısmı çift malzemeden üretilmiş olup tutma kolaylığı sağlamaktadır. Olası iş kazalarına karşı kavrama yüzeyi elinize oturmakta ve kesinlikle kaymamaktadır. Yumuşak sapı rahat etmenizi sağlamasıyla işinizden alacağınız verimi arttırmaktadır. Sap ve çene kımı parmak boşlukları olacak şekilde tasarlanmıştır.

Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm Özellikleri Nelerdir?

Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm profesyonel kalitede materyalden üretilmiş olup her türlü darbeye karşı direnç yaratmaktadır. Korozif etkilere karşı bir hayli dayanıklı olan bu ürünün kullanım açısından geniş bir yelpazeye sahiptir.

Alanında en kaliteli yapısal özelliklere sahip bu profesyonel el aletti kusursuz kesimler için birebirdir. Tutma yüzeyi ekstra yumuşatılmış olmasıyla elinizin ağarması mümkün değildir. Piyasadaki diğer ürünlere kıyasla 2 katı uzun ömre sahip bu ürün tutukluk yapma vb. sorun yaratmamasıyla uzun yıllar profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Fiyatı için

Stanley STHT074456 Kombine Pense 150mm